Imperium złota Imperium złota

Imperium złota

    • £11.99
    • £11.99

Publisher Description

Oto ostatni tom trylogii „Dewabad”, w której oszustka i książę łączą siły, aby ocalić magiczne królestwo przed wyniszczającą je wojną domową!


Dewabad upadł.


Po brutalnym podboju, który pozbawił miasto magii, przywódczyni Nahidów, Banu Maniże, i wskrzeszony dowódca, Dara, muszą spróbować naprawić swój rozpadający się sojusz i opanować wojujący lud. Jednak rozlew krwi i utrata ukochanej Nahri uwolniły w Darze najgorsze demony. Aby je pokonać, musi stawić czoła bolesnym prawdom o sobie samym i oddać się w ręce tych, których kiedyś uważał za wrogów.


Po ocaleniu od morderczych rodzin i śmiercionośnej polityki Dewabadu Nahri i Ali, teraz bezpieczni w Kairze, stają przed trudnymi wyborami. Nahri odnajduje spokój w starym rytmie miasta i wygodach swojego domu, lecz prześladuje ją świadomość, że jej bliscy, których zostawiła, oraz ludzie, którzy uważali ją za wybawczynię, są na łasce nowego tyrana. Ali również nie może się powstrzymać od patrzenia wstecz. Jest zdeterminowany, by wrócić i uratować swoje miasto oraz rodzinę, która w nim pozostała. Szukając wsparcia w ojczyźnie swojej matki, odkrywa, że jego związek z maridem sięga znacznie głębiej, niż się spodziewał, i zagraża nie tylko jego relacjom z Nahri, ale także jego wierze.


Gdy pokój staje się coraz bardziej nieuchwytny, a przeciwnicy powracają, Nahri, Ali i Dara zaczynają rozumieć, że aby zmienić świat, być może będą musieli walczyć z tymi, których kiedyś kochali… i stanąć w obronie tych, których kiedyś skrzywdzili.

GENRE
Sci-Fi & Fantasy
RELEASED
2022
4 May
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
760
Pages
PUBLISHER
We need YA
SIZE
5.1
MB

More Books by S. A. Chakraborty

The Book of Charlatans The Book of Charlatans
2022
Der Fluss aus Silber - Geschichten aus Daevabad Der Fluss aus Silber - Geschichten aus Daevabad
2023
Das Imperium aus Gold - Daevabad Band 3 Das Imperium aus Gold - Daevabad Band 3
2022
Das Königreich aus Kupfer - Daevabad Band 2 Das Königreich aus Kupfer - Daevabad Band 2
2022
Królestwo Miedzi Królestwo Miedzi
2021
L'impero di oro L'impero di oro
2021