Lazar Lazar

Lazar

    • 5.0 • 1 Rating
    • £8.49
    • £8.49

Publisher Description

Komisař Joona Linna si myslel, že už má to nejhorší za sebou, přitom všechno teprve začíná…Policisté objeví v bytě na předměstí Osla tělo mrtvého muže. Z toho, co najdou v mrazáku, jsou v šoku. Zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel trofejí a kanibal. Jednou z trofejí je i lebka Summy Linnové, Joonovy manželky.


O několik dní později požádá švédskou policii o pomoc německá komisařka. V kempu nedaleko Rostocku byl zavražděn sexuální násilník.


Joona záhy pochopí, že zdánlivě náhodnou souvislost mezi oběťmi nemůže ignorovat – stopy vedou k někomu, kdo má být již dávno mrtvý.


----


Kepler objevil přímou linku do nejtemnějších zákoutí lidské duše.

- Lev Grossman, Time


Dravý vypravěčský styl, jenž vás zahalí do pláště temnoty.

- Daily Mail


Jestliže existuje nějaká kriminální série, která se dokáže přiblížit Miléniu Stiega Larssona ve vykreslení postav a v poutavosti děje, pak je to tahle. Kepler v Joonovi Linnovi stvořil fenomenálního hrdinu, který využívá své intuice, strategických schopností i osvěžující zranitelnosti v boji s nepřítelem tak podmanivým a rafinovaným, jako byl sám Hannibal Lecter.

- Booklist


Lars Kepler je pseudonym, za nímž se skrývá manželská dvojice Alexandra Coelho Ahndorilová (nar. 1966) a Alexander Ahndoril (nar. 1967). Společně vydali pět bestsellerových krimi románů s hlavní postavou komisaře Joony Linny, Lovec králíku je šestý, nejnovější díl. Stejně jako Svědkyně ohněPísečný muž Stalker se ve Švédsku stal nejprodávanějším románem roku. Všech knih série se doposud prodalo devět milionů výtisků, jen v České republice více než čtvrt milionu. Román Hypnotizér se dočkal filmového zpracování v režii Lasseho Hallströma. Prvních pět dílů vyšlo také jako audioknihy v interpretaci Pavla Rímského. Mimo sérii byl v češtině vydán mysteriózní thriller Playground (2015; česky Host 2016).

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2018
25 October
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
509
Pages
PUBLISHER
Host
SIZE
2
MB

More Books by Lars Kepler

The Hypnotist The Hypnotist
2011
The Sandman The Sandman
2014
The Fire Witness The Fire Witness
2013
The Nightmare The Nightmare
2012
Stalker (Joona Linna, Book 5) Stalker (Joona Linna, Book 5)
2016
Hunter Hunter
2018

Customers Also Bought

Clona Clona
2019
V lese visí anděl V lese visí anděl
2017
Zatmění Zatmění
2023
Nůž Nůž
2019
Žena v kleci Žena v kleci
2011
Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín
2017