Publisher Description

Wirus zamienia ludzi w zombie. Laura i Marek barykadują się w piwnicy swojego domu, licząc, że uda im się przetrwać Apokalipsę. Tylko że jedno z nich już jest zarażone… „My rotten Valentine” to trochę studium szaleństwa, trochę opowieść o miłości i poświęceniu, a to wszystko w stylistyce świata opanowanego przez zombie. Mieszanka gatunkowa, wciągająca i trzymająca w napięciu!

Z recenzji:
"„My rotten Valentine” to popełnione przez Panią Żak opowiadanie – monodram w konwencji horroru z zawirusowanymi ludźmi zamienionymi w zombie. Brzmi dziwnie? I takie jest. Tak niespotykaną formę autorka nadała swoim przemyśleniom o naturze ludzkiej. Na kilku zaledwie stronach jesteśmy świadkami horroru, jaki rozgrywa się w mózgu bohaterki Laury. Już od samego początku ulega ona przemianie. Tworząc związek z Markiem, dopuszcza do siebie i pozwala owładnąć fobiom, które dla niego są podstawą egzystencji…. (T.R. Głogowski)"

"Agnieszka Żak bardzo sugestywnie opisała walkę, którą Laura toczyła sama ze sobą, żeby nie uciec, nie opuścić męża, nie znienawidzić go. Czasami miałam wrażenie, że siedzę w mózgu bohaterki, czuję i myślę jak ona. Dotykałam jej problemów, rozumiałam zachowania, bałyśmy się wspólnie, razem też cierpiałyśmy. Otwarte zakończenie pozwala zaś samodzielnie dopowiedzieć sobie ciąg dalszy. (Aneta Rzepka)"

GENRE
Sci-Fi & Fantasy
RELEASED
2014
9 September
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
26
Pages
PUBLISHER
Agnieszka Żak
SIZE
107.6
KB

More Books by Agnieszka Żak