PUPA

Lietuvių pasaka

  • 5.0 • 4 Ratings

Publisher Description

„Pupa“ – pirmoji serijos „Smagioji edukacija“ knyga. Tai interaktyvi garsiai skaitoma lietuvių liaudies pasaka, kurioje dėmesį patraukia išraiškingos ir žaismingos dailininko Andriaus Zakšausko iliustracijos. Pasakėlės tekstas parašytas lengvai skaitomu šriftu, didžiosiomis raidėmis, todėl puikiai tinka ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Su „Pupa“ mokytis skaityti labai paprasta ir smagu! Inovatyvi garsinė knygelės versija yra itin patraukli ir patogi: skaitytojas girdėdamas taisyklingai tariamus žodžius pagal besikeičiančią jų spalvą gali lengvai sekti tekstą. Klausantis įrašo ir sekant tekstą, geriau suvokiama, kokius garsus žymi atskiros raidės, kaip tariami ir kirčiuojami žodžiai, derinamos jų galūnės, vartojama vienaskaita, daugiskaita, konstruojami sakiniai.

Čia skaitantysis nėra tik pasyvus stebėtojas ir klausytojas. Palietus pirštu, kai kurie paveikslėliai išsiskiria švytinčiu kontūru, o liečiamo paveikslėlio pavadinimas yra užrašomas ir garsiai perskaitomas. Šie „iškalbingi paveikslėliai“ ne tik skatina norą skaityti bet ir plėtoja etnografinės mažojo skaitytojo žinias, kadangi ši funkcija dažnai pritaikyta žodžiams, žymintiems retai šiandieninėje aplinkoje sutinkamus daiktus (pvz., duonkubilis, klumpės).

 • GENRE
  Kids
  RELEASED
  2016
  16 November
  LANGUAGE
  LT
  Lithuanian
  LENGTH
  15
  Pages
  PUBLISHER
  Gudručiai
  SIZE
  23.1
  MB

  Customers Also Bought

  2013
  2018
  2015
  2018
  2014
  2015