Sposób na hormony

    • £5.99
    • £5.99

Publisher Description

To pełna równowaga jest naturalnym stanem twojego ciała – i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.

Kobiety w każdym wieku mierzą się z zaburzeniami równowagi hormonalnej. Często myślimy, że jesteśmy skazane na uciążliwy PMS, problemy z wagą, trądzik, wahania nastrojów czy niskie libido. Doraźnie stosujemy ekspresowe diety, tabletki nasenne i leki uspokajające. Istnieje jednak bezpieczny, skuteczny, a nawet przyjemny sposób, by znów czuć się wyśmienicie, tryskać energią i żyć pełnią życia.

Sara Gottfried jest ginekolożką z dyplomem Harvardu i prekursorką terapii łączącej medycynę z holistycznym podejściem do zdrowia kobiety. Jej proste i naukowo potwierdzone sposoby na odzyskanie równowagi hormonalnej pozwalają nie tylko dotrzeć do źródeł problemu, ale także zrozumieć, jak inteligentne jest twoje ciało... oraz jak wykorzystać tę inteligencję na swoją korzyść.

Wspomóż swoje naturalne mechanizmy regulacyjne poprzez:
dokładną autodiagnozę dolegliwości na podstawie specjalistycznych testów zawartych w książce,świadome, stopniowe zmiany stylu życia i odpowiednią suplementację,stosowanie terapii ziołowych, przywracających równowagę rozchwianym hormonom,sięgnięcie po łatwo dostępne hormony bioidentyczne zamiast kolejnych pigułek.
Dzięki tej książce zapanujesz nad swoimi hormonami i odzyskasz satysfakcję z bycia kobietą.

BESTSELLER „NEW YORK TIMESA”

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

GENRE
Health & Well-Being
RELEASED
2020
29 January
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
441
Pages
PUBLISHER
Znak
SIZE
2.7
MB

More Books by Sara Gottfried

2013
2021
2017
2015
2020
2020