Ještě Než Požehná (Záhady Mackenzie White—Kniha 3‪)‬

    • 2,99 €
    • 2,99 €

Publisher Description

Blake Pierce, autor bestselleru NAVŽDY PRYČ ( #1 bestseller s více než 600 pětihvězdičkovými hodnoceními), přináší knihu č. 3 ve vzrušující sérii Záhady Mackenzie White. 


V knize JEŠTĚ NEŽ POŽEHNÁ (Záhady Mackenzie White – kniha 3), nově jmenovaná agentka FBI Mackenzie Whiteová úspěšně dokončí akademii v Quanticu a hned je zavlečena do dalšího případu masových vražd. Bylo objeveno několik mrtvých žen, které se vydaly kempovat v odlehlém Národním parku v Západní Virginii. Park je však rozlehlý a mezi oběťmi zdánlivě není žádná spojitost. 


Mackenzie v tu dobu zároveň obdrží telefonát z Nebrasky, který jí nutí vrátit se domů, protože se po mnoha letech konečně objevily nové souvislosti ohledně vraždy jejího otce. Případ je znovu otevřen a Mackenzie si zoufale přeje, aby s tím mohla pomáhat. 


Vrah, po kterém však jde FBI, zvyšuje tempo a mizejí další ženy. Začíná psychologická hra na kočku a na myš, ve které není radno se rozptylovat ničím dalším. Vrah je ďábelštější – a chytřejší – než jak si Mackenzie jenom dokáže představit. Při pátrání po něm se musí vydat po cestě, které by se nejraději vyhnula – po cestě do své vlastní psychiky. Nakonec se musí potýkat s dvojitým zvratem osudu, jenž nikdy nemohla předvídat. 


Temný psychologický thriller JEŠTĚ NEŽ POŽEHNÁ je knihou č. 3 ve vzrušující nové sérii – s novou oblíbenou hrdinkou – který vás přinutí obracet stránky dlouho do noci.


Kniha č. 4 v sérii Záhady Mackenzie White bude brzy k dispozici.


Další knihou od Blake Pierce je NAVŽDY PRYČ (Záhady Riley Page – kniha 1), která je dostupná ke stažení zcela zdarma!

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2019
22 April
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Blake Pierce
SIZE
3.8
MB

More Books by Blake Pierce

2018
2018
2019
2015
2016
2018

Other Books in This Series

2019
2019
2018
2019