Hongerige ogen Hongerige ogen

Hongerige ogen

Expliciete Gay Erotische Verhalen voor Volwassen Mannen

    • €5.99
    • €5.99

Publisher Description

Onder de pen van Manuel García begint verlangen zelden met een aanraking. Het begint met een blik die te lang blijft hangen, met een man die iets zoekt wat hij nog niet durft te benoemen. In deze bundel hedendaagse gayverhalen is intimiteit nooit luid. Ze is precies, psychologisch, en laat het lichaam spreken zonder het te ontkleden in woorden.
Het titelverhaal Hongerige ogen blijft het langst nazinderen. Een uitgever in een te kleine studio, een mislukte fotoshoot, een vampier die niet bijt zoals hij zou moeten bijten. Tot de deur opengaat en een pizzabezorger binnenkomt die niets van het decor weet, en toch alles lijkt te belichamen wat de cover nodig heeft. Niet het model. De man met de donkere ogen.

Hij stond daar met een doos in zijn armen, het T-shirt strak over de borst, een glimlach die waarschuwde én uitnodigde. In de schaduw van de studio, toen de anderen al weg waren, klonk zijn stem alsof hij er altijd had gezeten. Alsof de deur nooit écht op slot was geweest.
Sommige blikken zuigen bloed. Andere zuigen iets anders. Deze bundel MM-erotiek laat beide tot het laatste moment in het ongewisse.

GENRE
Romance
RELEASED
2026
18 September
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
74
Pages
PUBLISHER
Tredition
PROVIDER INFO
Open Publishing GmbH
SIZE
1.4
MB
Justice League of America (2013) #3 Justice League of America (2013) #3
2013
Een heel spannend sloopteam Een heel spannend sloopteam
2026
Een model voor de studenten Een model voor de studenten
2026
Jonge minnaar Jonge minnaar
2026
Roze cowboyhoed Roze cowboyhoed
2026
De Buurman Achter de Luiken De Buurman Achter de Luiken
2026