• 9,99 €

Descrizione dell’editore

Het lijk van een meisje dat 20 jaar geleden verdween, wordt teruggevonden bij de rivier. Het onderzoek wordt heropend en sheriff John Gaines komt erachter dat in die tijd meer meisjes verdwenen zijn.

'Het kwaad en de rivier' is de nieuwe thriller van R.J. Ellory.


Het lichaam van een meisje dat twintig jaar geleden verdween, wordt teruggevonden in de oever van de rivier. Het onderzoek wordt heropend en sherrif John Gaines komt er achter dat er meer meisjes in die tijd verdwenen zijn. Waarom weigeren haar vrienden te praten? Wat is de rol van de invloedrijke familie Wade? Is het toeval dat een belangrijke getuige bij een brand omkomt? En hoe betrouwbaar is het geheugen van de aan Alzheimer lijdende vader van een van de verdachten?


R.J. Ellory is de enige auteur die drie keer op rij bekroond werd met vijf sterren in de VN Thrillergids. Voor de liefhebbers van Michael Connelly en Jo Nesbø, Ellory schrijft thrillers die keer op keer overdonderen.

GENERE
Misteri e gialli
PUBBLICATO
2014
10 ottobre
LINGUA
NL
Olandese
PAGINE
438
EDITORE
De Fontein Romans & Spanning
DIMENSIONE
2.8
MB

Altri libri di R. J. Ellory