Inktzwart Inktzwart
    • 9,99 €

Descrizione dell’editore

Op een heldere zomeravond, aan de oever van een stille fjord in Noord-IJsland, wordt een man op brute wijze doodgeslagen. Als een vulkaanuitbarsting een aswolk veroorzaakt die het heldere midzomerlicht verduistert, verlaat een jonge verslaggever Reykjavík om op onderzoek uit te gaan. Ze is zich er niet van bewust dat het leven van een onschuldig persoon op het spel staat.



Ari Thór Arason en zijn collega's van het piepkleine politieteam van Siglufjörður worstelen met de complexe zaak, terwijl ze ook kampen met hun eigen sores.

Welke geheimen had de dode man? En wat verbergt de jonge verslaggever? Onuitgesproken verschrikkingen uit het verleden hangen als een donkere wolk boven alle betrokkenen en intussen moet Ari Thór alles op alles zetten om de zaak op te lossen voordat er nog meer doden vallen.

GENERE
Thriller e gialli
PUBBLICATO
2020
14 luglio
LINGUA
NL
Olandese
PAGINE
280
EDITORE
Bruna Uitgevers B.V., A.W.
DIMENSIONE
3,5
MB
L'angelo di neve L'angelo di neve
2017
I giorni del vulcano I giorni del vulcano
2018
La donna del faro La donna del faro
2020
Fuori dal mondo Fuori dal mondo
2019
La ragazza nella tormenta La ragazza nella tormenta
2022
Notturno islandese Notturno islandese
2021
Onbegraven Onbegraven
2023
DNA DNA
2019
Vallende stenen Vallende stenen
2022
Groene sneeuw Groene sneeuw
2024
Dodenmasker Dodenmasker
2021
Razende storm Razende storm
2023
Poolnacht Poolnacht
2021
Sneeuwblind Sneeuwblind
2020