Pět polibků Pět polibků

Pět polibk‪ů‬

    • 10,99 €
    • 10,99 €

Descrizione dell’editore

První polibek zničí celý její svět. Druhý ji zneklidní. Třetí vyvede z rovnováhy. Čtvrtý jí zamotá hlavu. A pátý, ach, pátý… 

Když se slečna Sarah Meachamová hned na prvním plese přesvědčí o nevěře svého vyvoleného, neudrží se a ranou pěstí mu zlomí nos. Za to se jí dostane přezdívky slečna Saň a před odsouzením společnosti ji zachrání pouze přízeň prince z Walesu. Sarah si poté slíbí, že už nikdy nebude důvěřovat žádnému muži.

Její slib je podroben zkoušce o pět let později, kdy otec odmítne její mladší sestře Bethii dát svolení k sňatku s milovaným mužem, dokud se Sarah přinejmenším nezasnoubí. Sarah hledá někoho, kdo by se jí alespoň zdánlivě dvořil, a zoufalý snoubenec Bethie přistoupí k zoufalému činu a sám od sebe sežene muže, který se má Sarah dvořit jen naoko. Podnikatel Ian Collum nevěří, že by ho aristokratka Sarah mohla brát vážně, ale odříkaného chleba největší krajíc… Jak vše dopadne, když se provalí původní záměr obou ctitelů sester Meachamových, se dočtete v půvabné a vtipné romanci spisovatelky Rachael Anderson. 

GENERE
Romanzi rosa
PUBBLICATO
2022
10 agosto
LINGUA
CS
Ceco
PAGINE
280
EDITORE
Baronet
DIMENSIONE
2,8
MB

Altri libri di Rachael Anderson

La caduta di Lord Drayson La caduta di Lord Drayson
2021
L'ascesa di Miss Notley L'ascesa di Miss Notley
2021
La ricerca di Lady Harriett La ricerca di Lady Harriett
2022
Advokátův syn Advokátův syn
2021
Nevěsta jeho bratra Nevěsta jeho bratra
2020
Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry
2019