Trzy siostry z Toskanii Trzy siostry z Toskanii

Trzy siostry z Toskanii

    • 9,99 €
    • 9,99 €

Descrizione dell’editore

Od dnia, w którym ponad dwieście lat temu Filomena Fontana rzuciła klątwę na swoją młodszą siostrę, w żadna z drugich w kolejności córek z klanu Fontanów nie znalazła miłości.

Niektóre, jak Emilia, szczęśliwa singielka pracująca w brooklyńskiej piekarni swojego dziadka, uważają, że to jedynie zbieg okoliczności. Inne, jak jej seksowna kuzynka Lucy, twierdzą, że to nie jest zwyczajny pech, a prawdziwa klątwa. Obie singielki są jednak zaskoczone, gdy ich cioteczna babka Poppy dzwoni ze zdumiewającą propozycją: jeśli pojadą z nią do jej ojczyzny, Włoch, przysięga, że ​​w swe osiemdziesiąte urodziny spotka się z miłością swojego życia na schodach katedry w Ravello i w ten sposób przełamie raz na zawsze „klątwę drugich córek”.

Na tle weneckich kanałów, falujących toskańskich pól i czarujących wiosek na wybrzeżu Amalfi kwitnie romans, wypełnia się przeznaczenie i odkrywane są rodzinne sekrety – tajemnice, które mogą zagrozić rodzinie Fontana o wiele bardziej niż wielowiekowa klątwa.

Lori Nelson Spielman

Lori Nelson Spielman jest byłą logopedką, doradcą zawodowym i nauczycielką. Lubi biegać, podróżować i czytać, choć jej prawdziwą pasją jest pisanie. Jej pierwsza powieść, Lista marzeń, została opublikowana w trzydziestu krajach. Jej kolejne powieści również były międzynarodowymi bestsellerami. Mieszka w Michigan z mężem i ich bardzo rozpieszczonym szczeniakiem.

GENERE
Narrativa e letteratura
PUBBLICATO
2023
20 novembre
LINGUA
PL
Polacco
PAGINE
450
EDITORE
Wydawnictwo Kobiece
DIMENSIONE
2,8
MB

Altri libri di Lori Nelson Spielman & Ewelina Gałdecka

Morgen kommt ein neuer Himmel Morgen kommt ein neuer Himmel
2014
Nur einen Horizont entfernt Nur einen Horizont entfernt
2015
Un'estate all'improvviso Un'estate all'improvviso
2020
Heute schon für morgen träumen Heute schon für morgen träumen
2018
Und nebenan warten die Sterne Und nebenan warten die Sterne
2016
Sweet Forgiveness Sweet Forgiveness
2015