• 5,49 €

Descrizione dell’editore

Kdo v sobě nenajde odvahu opustit rodný dům, nikdy nezjistí, kdo doopravdy je. To platilo včera, bude to platit zítra, a tak není divu, že to platí i ve světě stvořeném autorem tohoto příběhu. Jenom překážky a zkoušky, kterým čelí hrdinové fantasy, jsou jiné než ty naše.

Hrdina této ságy, už dávno není chlapcem. Otázka však zní, zda už je skutečně mužem? On sám tuší, že jedinou možností, jak to zjistit, je vydat se na cestu. Nejlépe na dlouhou a nebezpečnou pouť. Za čím? Za poznáním světa a skrze něj vlastně i sebe.

Čtenář se díky tomu stane svědkem dlouhé plavby do neznámých jižních moří, bude sledovat jeho strastiplný návrat divočinou, neobvyklá dobrodružství, a stejně nezvyklá setkání, která mají hlavnímu hrdinovi naznačit jeho znepokojivou budoucnost. Spolu s ním zjistí, že nejbolestivější rány osudu nejsou namířeny na naše těla, ale zasahují především naše srdce. Kvůli lásce se hrdina příběhu zaplete do války, která vyvrcholí divokým válečným střetem dvou odlišných světů. V nemilosrdném boji o bytí a nebytí sice získá první válečné zkušenosti a jméno, ale časem zjistí, že mnohem více ztratil. Přišel o své iluze, o první skutečnou lásku, a aniž to tuší i o domov. 

Pojďte se vydat na dlouhou a nebezpečnou cestu v jejímž prachu se rodí nový hrdina. Přesvědčte se, zda obstál ve válečných útrapách, zjistěte, jak zvládl úklady lásky a zda opravdu pochopil, co po něm osud žádá?  

E-book „Z prachu cesty“ obsahuje přepracované texty, které byly obsažené v knize Poutník II. (vyšlo v roce 2016) a část textů z knihy Psanec (vyšlo v roce 2017). 

GENERE
Narrativa e letteratura
PUBBLICATO
2020
14 dicembre
LINGUA
CS
Ceco
PAGINE
592
EDITORE
KKnihy.cz
DIMENSIONE
18,5
MB

Altri libri di Jan Dobšenský

Altri libri di questa serie