De amerikaanse bril De amerikaanse bril

De amerikaanse bril

en andere verhalen

    • ¥1,900
    • ¥1,900

発行者による作品情報

Alles komt terug. Zelfs onze herinneringen



Wanneer precies eindigde de naoorlogse wereldorde? En waar was ik toen dat gebeurde? Dertien vertellers herinneren zich ervaringen die hun leven hebben gevormd. Herinneringen aan de dag waarop John F. Kennedy werd neergeschoten, de Berlijnse muur viel, de RAF de industrieel Walter Palmers in Wenen ontvoerde, Griekenland Europees voetbalkampioen werd, een vader voor het eerst vertelt hoe hij tijdens het laatste oorlogsjaar zat ondergedoken in de Amsterdamse dierentuin.

De geschiedenis doorkruist onze persoonlijke geschiedenissen van bruiloften en sterfgevallen, mislukken en opnieuw beginnen. Meesterverteller Robert Menasse vertelt wat we hebben meegemaakt, zodat we elkaar kunnen herkennen en begrijpen. In zijn verhalen is de historische waarheid – lees: 'ik' – in goede handen.



* 'Een dag in Luxemburg is lang.' Of: 'Ik was blij toen John F.Kennedy werd neergeschoten.' Menasse beheerst de teaser. Nu wil je als lezer weten waarom. – Süddeutsche Zeitung

ジャンル
小説/文学
発売日
2021年
8月24日
言語
NL
オランダ語
ページ数
133
ページ
発行者
De Arbeiderspers
販売元
Singel Uitgeverijen
サイズ
4.1
MB
De uitbreiding De uitbreiding
2024年
Un messager pour l'Europe Un messager pour l'Europe
2015年
Glavni grad Glavni grad
2019年
A Capital A Capital
2019年
De hoofdstad De hoofdstad
2018年