Een heel spannend sloopteam Een heel spannend sloopteam

Een heel spannend sloopteam

Expliciete Gay Erotische Verhalen voor Volwassen Mannen

    • 5,99 €
    • 5,99 €

Publisher Description

Manuel García schrijft over mannen die denken dat ze alleen komen kijken. Tot het werk begint, het stof opwaait en het oude huis onder hun handen bezwijkt. In deze verzameling hedendaagse gayverhalen is het landschap nooit onschuldig. Een terras, een caravan, een heuvel: plekken waar mannelijke erotiek zich voordoet alsof ze toevallig is.
Het titelverhaal Een heel spannend sloopteam is het meest meedogenloze van de bundel. Een man verkoopt zijn stadsleven voor een nieuw huis en kijkt toe hoe Demo Dogs het oude slopen. De man op de bulldozer knikt. Komt later het pad op. Zegt weinig. Doet meer.

Hij keek omhoog vanaf de machine, vuil en gebruind, alsof hij al wist wat de man op het terras van hem verwachtte. Het huis kraakte. De lucht rook naar stof en zonnebrand. Sommige dingen worden niet gerestaureerd. Ze worden platgelegd om plaats te maken.
Wat verdwijnt, laat ruimte. Wat overblijft, is het lichaam dat blijft kijken. Deze sensuele gayromance eindigt niet wanneer het puin is afgevoerd.

GENRE
Romance
RELEASED
2026
17 September
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
69
Pages
PUBLISHER
Tredition
PROVIDER INFO
Open Publishing GmbH
SIZE
1.5
MB
Hints on Singing Hints on Singing
2013
Hongerige ogen Hongerige ogen
2026
Een model voor de studenten Een model voor de studenten
2026
Jonge minnaar Jonge minnaar
2026
Roze cowboyhoed Roze cowboyhoed
2026
De Buurman Achter de Luiken De Buurman Achter de Luiken
2026