Hoogzomer

    • 13,99 €
    • 13,99 €

Publisher Description

De nieuwe superspannende thriller van de auteurs van de bestseller Winterland. Scandinavische topspanning voor de lezers van Jussi Adler-Olsen en Lars Kepler.

De waarheid achterhalen kan levensgevaarlijke gevolgen hebben...
 
Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn degradatie naar een klein politiebureau in het saaie provinciestadje Sandsted. Maar heel lang heeft hij niet om daarbij stil te staan, aangezien er een advocaat vermoord wordt in het stadspark en híj het onderzoek moet leiden.
 
In Kopenhagen onderzoekt journaliste Charlotte Junckersen een anonieme tip: de terroristische aanslag die een paar maanden eerder plaatsvond, had wellicht voorkomen kunnen worden. Haar man, Martin Juncker, weigert zich erover uit te laten uit angst dat hun levens in gevaar komen. Rechercheur Signe Kristiansen, Junckers voormalige partner, is wel bereid om de zaak verder te onderzoeken, maar heeft haar handen vol aan enkele privézaken. Als er echter een onthoofd lichaam wordt aangetroffen en er een verband lijkt te zijn met de aanslag, bijt Signe zich alsnog vast in het onderzoek. Het was al warm in Kopenhagen, maar de zomer wordt nog broeieriger…

Over Winterland:

'Deze loeispannende thriller is de misdaadroman van het jaar.' - **** NRC Handelsblad
‘Fantastisch debuut uit Denemarken: goed uitgewerkte personages, fijne sfeer, goedgeschreven en een prima plot.’ - Monique Eskens, boekhandel De Drvkkery
‘Een explosieve thriller om eens ouderwets in één ruk uit te lezen.’ - **** Knack Focus
‘Komt nu al in aanmerking voor beste Scandi-thriller van het jaar.’ - ***** De Telegraaf

 

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2021
26 May
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
379
Pages
PUBLISHER
HarperCollins
SIZE
1.8
MB

More Books by Kim Faber & Janni Pedersen

2022
2021
2021
2021
2022
2021

Customers Also Bought

2021
2020
2022
2019
2021
2021