Ik ben er niet Ik ben er niet

Publisher Description

'Wij waren de twee scheefgezakte pilaren die, zodra je ze tegen elkaar aan deed leunen, steviger zouden staan dan één ongeschonden, op zichzelf staande pilaar ooit kon. Het zou goed komen met ons, zolang we samen bleven.'





De Brusselse Leo is tien jaar samen met haar vriend Simon. Verbonden door een moeizame jeugd, heeft het koppel weinig anders nodig dan elkaar. Tot alles kantelt: Simon komt midden in de nacht thuis en lijkt vanaf dat moment iemand anders. Langzaam valt Leo's minutieus opgebouwde bestaan uiteen, tot het punt waarop het gevaarlijk wordt.





Ik ben er niet is een verhaal over toewijding en verraad, over twee mensen die op hun eigen manier gemankeerd zijn, maar die hun uiterste best doen opgemerkt te worden, lief te hebben en te leven.





Lize Spit (1988) debuteerde in 2016 met Het smelt. Ze werd genomineerd voor vele prijzen, waaronder de Libris Literatuur Prijs en ze won o.a. de Boekhandelsprijs en de Bronzen Uil. Ook in het buitenland oogstte Het smelt veel succes. Ik ben er niet is haar tweede roman.

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2020
10 December
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
474
Pages
PUBLISHER
Das Mag Uitgeverij B.V.
PROVIDER INFO
eBoekhuis B.V.
SIZE
1.3
MB
Het Smelt Het Smelt
2016
Débâcle Débâcle
2018
Je ne suis pas là Je ne suis pas là
2023
Und es schmilzt Und es schmilzt
2017
Autobiographie de mon corps Autobiographie de mon corps
2026
Autobiografie meines Körpers Autobiografie meines Körpers
2025
Het beste wat we hebben Het beste wat we hebben
2017
Let op mijn woorden Let op mijn woorden
2019
Het moois dat we delen Het moois dat we delen
2019
Vele hemels boven de zevende Vele hemels boven de zevende
2013
Jij mag alles zijn Jij mag alles zijn
2021
Kom hier dat ik u kus Kom hier dat ik u kus
2014