Дивовижні пригоди трупа на ім’я Джек: Книга 2
-
- 6,49 €
-
- 6,49 €
Publisher Description
Після всіх скандалів, пересудів і дивних подій, що супроводжували смерть і «воскресіння» Джека, містечко нарешті почало оговтуватися. Люди намагаються жити далі, робити вигляд, що нічого не сталося. Але це — лише тиша перед новим вибухом абсурду. Бо Джек знову тут. І, здається, цього разу він вирішив не просто повернутися — а довести всіх до сказу.
У другій книзі серії «Дивовижні пригоди трупа на ім'я Джек» життя мешканців маленького містечка стає ще більш заплутаним і смішним. Хтось зникає за загадкових обставин, хтось раптово знаходить кохання (або те, що дуже хоче називати коханням), а хтось організовує нові збори громади, щоб урятувати суспільну мораль — або хоча б зіпсувати нерви сусідам.
Чорний гумор тут ще гостріший, сатиричні сцени — ще божевільніші, а кількість пліток перевищує кількість жителів. Джек, як і раніше, стоїть у центрі всіх подій — чи то живий, чи то мертвий, чи то щось середнє між цим.
Це історія про те, як маленьке містечко знову втрачає спокій — і як смерть, життя, любов, ревнощі й дурість зливаються в одне гомерично смішне видовище.
Саркастична, філософська й до болю життєва книга, що змусить замислитися над тим, хто з нас насправді живі — а хто просто забув про це.