Путівник по Чорнобил‪ю‬

    • 3,49 €
    • 3,49 €

Publisher Description

Одним з найпопулярніших туристичних маршрутів останнього десятиліття є подорож до Чорнобильської зони відчуження. Тим, хто цікавиться історією України, не вдасться оминути увагою події 26 квітня 1986 року. Аварія на Чорнобильській АЕС – найбільша за всю історію ядерної енергетики. До теперішнього часу частина території України залишається непридатною для проживання, і ця ситуація залишиться незмінною впродовж десятків чи навіть сотень років.

Автор путівника, Борис Тинка, живе у Кракові, є власником бюро подорожей і керує проектом «Туризм в Інтернеті» для просування онлайн-туризму в Польщі і в Україні. Кілька останніх років розробляє маршрути для відпочинку польських туристів в Україні, здебільшого у Львові, Києві та Одесі. Новий маршрут – до Чорнобильської зони.

Книга заохочує читача ближче познайомитись з цим місцем, з історією міст та сіл, які постраждали внаслідок аварії, а також з історією жителів, яких примусово евакуювали з рідних домівок. Автор детально описує міста Чорнобиль, Прип’ять і Славутич, подає багато практичної інформації і порад для безпечної подорожі.

Книга ілюстрована авторськими світлинами.

В формате PDF A4 сохранен издательский макет.

GENRE
Travel & Adventure
RELEASED
2020
29 September
LANGUAGE
UK
Ukrainian
LENGTH
153
Pages
PUBLISHER
LitRes
SIZE
6.9
MB