• 2,99 €

Publisher Description

Düşün ve Başar Dr. Muhammed Bozdağ

◻ Güçlü bir heyecan duygusuyla hareketlenerek başarıya yönelmenin on adımını açıklıyor Düşün ve Başar… Yüreğini başarı aşkıyla ateşlemek isteyen her yaştan her başarı yolcusuna hitap ediyor.

◻ Düşünce dehası nasıl geliştirilir? Çalışma coşkusu nasıl sağlanır? Harekete geçme cesareti nasıl güçlendirilir?  Şimdinin gücü nasıl kullanılır? İşleri anında yapmaya alışmak nasıl bir güç kazandırır? Mazeretlerin başarıyı baltalaması nasıl önlenir?

◻ Başarı, çalışmanın çocuğudur. Başaranlar gibi yirmi dört saatiniz, harika bir beyniniz ve muhteşem bir yüreğiniz var. Fakat amaçlarınız için duraksamaksızın çalışma azminiz de var mı? Müthiş bir değişimin içindeyiz. Mücadeleyi bırakır ve ilerlemezsek, yerimizde sayar ve ezilebiliriz. Bu kitapla yüreğinizde çakacağınız kıvılcımın heyecanı düşüncelerinize sıçrayacak ve hayatınız harekete geçecektir. Büyük amaçlar uğrunda yürek coşkusuyla çalışmaktan daha zevkli ne olabilir?

◻ Okuyucular şöyle yazdı: “-Hayatımdaki en köklü değişimi yaşadım.“ “-Kendime güvenim arttı, hayattan daha fazla zevk alıyorum.“ “-Kendimi uzaya fırlatılmak için hazırlanan bir füze gibi hissettim.“ “-Hayatımda en kısa sürede bitirdiğim ilk kitap.“ “-Sorunlarımı yenebileceğime başka kimse beni inandıramamıştı.”

GENRE
Health & Well-Being
RELEASED
2016
1 January
LANGUAGE
TR
Turkish
LENGTH
264
Pages
PUBLISHER
Muhammed Bozdag
SIZE
2.4
MB

More Books by Muhammed Bozdağ

2016
2016
2016
2016
2016
2016