De laatste steen De laatste steen

De laatste steen

Onder deze school ligt meer dan een geheim begraven

    • 12,99 €
    • 12,99 €

Publisher Description

De laatste steen is het eerste in Nederland uitgegeven boek in de M.J. Arlidge Writers' Room-reeks: samenwerkingen tussen bestsellerauteur M.J. Arlidge en vijf thrillerauteurs.

Als de White Cross Academy wordt gesloopt, komen er veel oud-leerlingen en -leraren kijken. De sloop legt meer bloot dan ze lief is. Als de kelder wordt geruimd, doet men een schokkende vondst: een menselijke schedel. Detective Jennie Whitmore, voormalig leerling van de academie, krijgt de zaak toegewezen. Dit wordt haar eerste grote onderzoek en er is geen ruimte voor fouten.

Het stoffelijk overschot wordt geïdentificeerd als Hannah Jennings, een populaire leerling die het moeilijk had op school en vermist raakte tijdens haar laatste jaar. Centraal in het onderzoek staan Hannahs vijf beste vrienden van vroeger, die de kelder gebruikten als uitvalsbasis voor hun fotografieclub. Jennie kende veel van de verdachten persoonlijk en ze is ervan overtuigd dat een van deze vijf weet wat er met de eigenzinnige Hannah is gebeurd. Terwijl Jennie diep begraven geheimen en leugens ontdekt, zitten de vijf verdachten allesbehalve op deze macabere reünie te wachten. Een van hen zou liever een moord begaan, dan te boeten voor de zonden van hun tienerjaren.

M.J. Arlidge schrijft al jaren scenario's voor verschillende Britse crimeseries. Iene miene mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Met twaalf boeken over de intrigerende inspecteur Helen Grace heeft hij inmiddels de wereld veroverd.

Steph Broadribb is een succesvolle thrillerauteur met een master in Creative Writing. Van haar boeken gingen al ruim 250.000 exemplaren over de toonbank en ze werd voor meerdere prijzen genomineerd, waaronder de Not the Booker Prize van The Guardian.

Over De laatste steen:

'Een steengoede thriller die spannend blijft tot de laatste bladzijde.' Grazia

'Leest lekker weg.' VN Detective en Thrillergids

'Aangenaam verrast, M.J. doet het weer!  Ben benieuwd naar zijn volgende boeken met andere co-auteurs.' ***** Astrid op Hebban.nl

 'Ik vond het alweer een zeer fijn boek om te lezen, Arlidge stelt nooit teleur.' **** Lindsay op Hebban.nl

 'Een intrigerende, spannende, pakkende pageturner.' ***** Kim op Hebban.nl

 'Een meeslepende whodunit die blijft verrassen.' **** Alies op Hebban.nl

'Knap uitgewerkt, met meerdere verdachten en een aparte twist.' de Boekenkrant

Over de boeken van M.J. Arlidge:

'De nieuwe M.J. Arlidge is een van de beste thrillers van het jaar.' de Volkskrant over Oog om oog

'Arlidge staat garant voor lekker veel spanning.' De Telegraaf

'Arlidge weet niet van ophouden. Ook deze thriller zit weer puik in elkaar.' **** VN Detective & Thrillergids

'Vol cliffhangers waar je wat mee kan.' NRC

'Opnieuw bloedstollend.' **** Hebban.nl

"...Arlidge is de koning van de 'fast paced thriller' en met De laatste steen laat hij zien waarom..." ThrillZone.nl

'Sterk visuele hoofdstukken met een hoog adrenalinegehalte.' Algemeen Dagblad

'Begin erin wanneer je voldoende tijd hebt, want wegleggen is geen optie!' **** Vrouwenthrillers.nl

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2024
3 September
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
352
Pages
PUBLISHER
Boekerij
PROVIDER INFO
Meulenhoff Boekerij
SIZE
6.4
MB
Ghici cine urmeaza Ghici cine urmeaza
2022
Nu mă uita Nu mă uita
2025
Nezabudni na mňa Nezabudni na mňa
2025
Wat jij niet ziet Wat jij niet ziet
2024
Jouw kind is de volgende Jouw kind is de volgende
2025
Não Me Esqueças: Segredos Escondidos Não Me Esqueças: Segredos Escondidos
2025
Dwaalspoor Dwaalspoor
2024
Stille angst Stille angst
2023
Dodelijke wraak Dodelijke wraak
2024
De schaduwman De schaduwman
2023
Jouw laatste wens Jouw laatste wens
2024
Toen waren er vier Toen waren er vier
2024