Maffiameid Maffiameid
True Crime

Maffiameid

Inside het Antillensyndicaat

    • 11,99 €
    • 11,99 €

Publisher Description

‘(…) Een unieke blik achter de schermen van de Hollands-Caribische drugsnetwerken’

‘Een duistere onderwereld waar weinigen toegang krijgen’

Nina groeit op Curaçao op bij haar stiefouders. Op haar twaalfde gaat ze in Nederland om bij haar moeder wonen. Vernederd en mishandeld door haar moeder en stiefvader vlucht ze.

Jarenlang leeft Nina op het scherpst van de snede. Een aantal keren ontsnapt ze op het nippertje aan de dood. Dankzij haar charme weet ze te overleven. Dan krijgt Nina een relatie met een van de grootste drugsbaronnen. Ze wordt een belangrijke drugskoerierster en draait volop mee in de top van het syndicaat.
Nina’s bizarre levensverhaal biedt een ongekende inkijk in de even fascinerende als gewelddadige wereld van een misdaadsyndicaat met wortels op de Antillen, in Suriname en Rotterdam.
Hendrik Jan Korterink schrijft o.a. voor Nieuwe Revu en Panorama. Bestsellers waren o.a. BV Bruinsma, Haagse penoze en Cor (over Heineken-ontvoerder Cor van Hout). Zie ook zijn misdaadjournalist.nl voor het dagelijkse misdaadnieuws.

GENRE
Non-Fiction
RELEASED
2018
19 July
LANGUAGE
NL
Dutch
LENGTH
215
Pages
PUBLISHER
Just Publishers
PROVIDER INFO
eBoekhuis B.V.
SIZE
4.4
MB
Cor Cor
2018
Moordenaars in Nederland Moordenaars in Nederland
2015
De Haagse penoze De Haagse penoze
2015
Echte mannen eten wél kaas Echte mannen eten wél kaas
2010
De BV Bruinsma De BV Bruinsma
2012
Sreten Joca Jocic Sreten Joca Jocic
2013
Weg van de misdaad Weg van de misdaad
2019
Doorgeschoten Doorgeschoten
2014
Martin H. Martin H.
2021
Nederland drugsland Nederland drugsland
2020
Het gebeurde in het westen Het gebeurde in het westen
2024
Cor Cor
2018
De goedgelovige weduwe De goedgelovige weduwe
2013
De strijd tegen de Amsterdamse onderwereld De strijd tegen de Amsterdamse onderwereld
2011