Chcę być kochana, tak jak chcę Chcę być kochana, tak jak chcę

Chcę być kochana, tak jak chc‪ę‬

    • € 8,99
    • € 8,99

Beschrijving uitgever

Dowiedz się, jak otrzymać taką miłość, jakiej potrzebujesz.

Bestseller Chcę być kochana tak jak chcę, to książka – poradnik, książka – terapia, książka – przygoda, w której Katarzyna Miller i Ewa Konarowska zastanawiają się, w jaki sposób można otrzymać miłość dokładnie taką, jakiej się chce i jakiej się potrzebuje.

Manuela Gretkowska:Te relacje ze spotkań psychoterapeutki z dziennikarką to połączenie terapii i przyjacielskich zwierzeń. Są uzdrawiającymi rozmowami doświadczonych kobiet. Po ich przeczytaniu może będziesz wściekła na siebie albo na mężczyzn. Po ich przemyśleniu pokochasz mądrzej, przynajmniej siebie.

Cezary Harasimowicz:To wspaniała książka dla prawdziwych kobiet.

Wobec tego okazuje się, że jestem prawdziwą kobietą.

Katarzyna Miller

Najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Nie bój się życia, Instrukcja obsługi faceta, Kup kochance męża kwiaty (Wydawnictwo Zwierciadło). 

Ewa Konarowska

Dziennikarka, dawno temu reporterka, później redaktorka, przez wiele lat związana z prasą kobiecą. Współautorka książki Po co mi ten facet? Nieudana matka dwójki udanych dorosłych już dzieci, Staszka i Adeli, babcia uroczych Lusi i Mai. Pasjonuje ją psychologia, ale jeszcze bardziej pociąga buddyzm. Partnerka mężczyzny, który dla niej gotuje i gra na gitarze, długo niedocenianego przez nią Pana Czesia.

GENRE
Gezondheid, lichaam en geest
UITGEGEVEN
2022
14 juni
TAAL
PL
Pools
LENGTE
272
Pagina's
UITGEVER
Zwierciadło
GROOTTE
2,9
MB

Meer boeken van Katarzyna Miller & Ewa Konarowska

To Twoje życie To Twoje życie
2022
Instrukcja obsługi faceta Instrukcja obsługi faceta
2022
Kobiety od A do Z Kobiety od A do Z
2023
Mam faceta i mam... problem Mam faceta i mam... problem
2020
Być parą i nie zwariować Być parą i nie zwariować
2019
Daj się pokochać dziewczyno Daj się pokochać dziewczyno
2023