De bromance boekenclub

De eerste regel van de boekenclub: je praat niet over de boekenclub

    • € 9,99
    • € 9,99

Beschrijving uitgever

Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy

 Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar zat – dit is ‘pak je spullen, stap in de auto en verdwijn per direct uit mijn leven’-zat. In een wanhopige poging zijn huwelijk te redden, wendt Gavin zich tot zijn vrienden. En die hebben een wel heel onorthodoxe oplossing: de Bromanceboekenclub.

In het diepste geheim ontmoet een groep stoere kerels elkaar regelmatig om over boeken te praten. Het boek van de maand? De romantische klassieker De gunsten van de gravin. Aan de hand van deze inspirerende lectuur vijzelen de mannen hun kennis op over verleidelijke koosnaampjes, romantische gebaren en de geheimen van een lang en gelukkig huwelijk. Samen stomen ze Gavin klaar voor de ultieme hereniging met Thea en hun twee dochters. Maar zijn de tips van de boekenclub genoeg voor deze hopeloze Romeo om de liefde van zijn leven terug te winnen?

Over De Bromanceboekenclub

‘Grappig, sexy en volkomen overtuigend. Dit boek is zowel een hartveroverende romance als een bromance.’ Kirkus Reviews

‘Een heerlijke combinatie van humor, complexe emoties en sterke personages. De Bromanceboekenclub is verslavend.’ Publishers Weekly

‘Geloof de hype: dit boek is een ware traktatie. Hartverwarmend en -verscheurend tegelijkertijd. Ik heb het in één ruk uitgelezen.’ Anovelglimpse.com

GENRE
Romantische fictie
UITGEGEVEN
2020
26 maart
TAAL
NL
Nederlands
LENGTE
259
Pagina's
UITGEVER
Boekerij
GROOTTE
1,8
MB

Meer boeken van Lyssa Kay Adams

2019
2020
2021
2022
2021
2020

Anderen kochten ook

2020
2020
2020
2017
2020
2018