• € 9,99

Beschrijving uitgever

In Het duistere net van Carmen Mola, het tweede boek met Elena Blanco, wordt een onderzoek naar een machtig crimineel netwerk wel heel persoonlijk als er een verband wordt gelegd met een verdwijning.


Het duistere net, de tweede thriller van Carmen Mola met hoofdinspecteur Elena Blanco in de hoofdrol, is een gruwelijke thriller voor de lezers van Karin Slaughter en Helen Fields.

Op een hete zomerdag doet inspecteur Elena Blanco een inval in een woning. In de kamer van de tienerzoon doet ze een schokkende ontdekking: de jongen kijkt online naar een live uitgezonden wreed schouwspel, samen met talloze anonieme toeschouwers. Wie zit hierachter?

Elena is al maanden bezig om de machtige criminele organisatie op te rollen die verantwoordelijk lijkt voor deze en nog veel meer extreme beelden. Maar kan ze de weg vinden in de donkerste krochten van het internet en houdt dit macabere complot verband met de verdwijning van haar zoon, die al jaren wordt vermist? Want waar is Lucas? Wie is hij nu? En welke grenzen is Elena bereid te overschrijden?

‘Heerlijk gruwelen zonder dat het over de top wordt.’ – Vrij Nederland

GENRE
Detectives en thrillers
UITGEGEVEN
2020
6 november
TAAL
NL
Nederlands
LENGTE
416
Pagina's
UITGEVER
Xander Uitgevers B.V.
GROOTTE
2,3
MB

Meer boeken van Carmen Mola

Andere boeken in deze serie