Het gerecht

    • 4,7 • 26 beoordelingen
    • € 9,99
    • € 9,99

Beschrijving uitgever

Voormalig actrice Sandra runt een cateringbedrijf. Wanneer ze getuige is van een verkrachting herkent ze de dader: de bekende strafpleiter mr. Joachim Hansson. En hij herkent haar…

`Het gerecht van Inge Ipenburg is een spannende thriller over de vraag: hoe ver gaat je rechtvaardigheidsgevoel als het ten koste gaat van jezelf en je vrienden?


Sandra Hazelaar is een voormalig actrice die tegenwoordig in de luwte van de media-aandacht haar huiskamerrestaurant bestiert. Maar als zij op een avond in het Amsterdamse Sarphatipark getuige is van een verkrachting, zet dat haar hele leven op zijn kop.

Zij herkent de v*********r als de strafadvocaat mr. Joachim Hansson, die regelmatig aanschuift aan de desk van een entertainmentrubriek. En hij herkent Sandra

Gedreven door een groot rechtvaardigheidsgevoel wil Sandra alles op alles zetten om het recht te laten zegevieren. De macht van Hansson reikt echter ver, heel ver. Hij zorgt ervoor dat haar zorgvuldig opgebouwde leven en reputatie als een kaartenhuis in elkaar storten. Sandra verliest de grip op haar leven en vrienden, terwijl Hansson de dans lijkt te ontspringen


Inge Ipenburg raakte tijdens het juryvoorzitterschap voor De Gouden Strop (2011) geïnspireerd en begon met schrijven. Met tussenpozen kwam `Het gerecht tot stand. Inge is bekend als actrice en momenteel te zien in de serie `Celblok H . `Het gerecht is een spannend verhaal voor de lezers van Esther Verhoef en Simone van der Vlugt.

GENRE
Detectives en thrillers
UITGEGEVEN
2014
27 mei
TAAL
NL
Nederlands
LENGTE
346
Pagina's
UITGEVER
De Fontein Romans & Spanning
GROOTTE
921,4
kB

Klantrecensies

Thomasamsterdam ,

Leuk leesboek

Het verhaal is leuk en spannend en ook erg leuk geschreven kan idd niet wachten op een vervolg.... Ga ieder geval zo verder eind sept komt je nieuwe boek uit. Ga ik ook zeer zeker lezen

Roberta34 ,

Het gerecht van Inge Iepenburg!

Ik heb dit boek met heel veel plezier gelezen, Inge schrijft op een leuke lekker weg leesbare manier. Ik zou het heel fijn vinden als ze nog een vervolg zou willen schrijven? Hoe gaat het verder met Davy, en met het keukenrestaurant. Hoe loopt het verder met iedereen! Dit boek smaakt naar meer. Ook de combi crime en eten vindt ik altijd geweldig. Dus Inge ik hoop dat je een vervolg schrijft want de hoofdpersonen gaan een beetje in je hart zitten! Gr. Karin

Cees1970 ,

Het gerecht

Een goed verhaal , knap geschreven

Meer boeken van Inge Ipenburg

2015
2019
2019

Anderen kochten ook

2019
2018
2020
2018
2018
2018