Het resort

    • Vooruitbestelling
    • Verwacht op 9 nov. 2022
    • € 12,99
    • Vooruitbestelling
    • € 12,99

Beschrijving uitgever

Rechercheur Elin Warner uit Het Sanatorium is terug! Het resort is een huiveringwekkende thriller met als setting een geïsoleerde plek met een duistere geschiedenis. Voor lezers van Ruth Ware


In Het resort van Sarah Pearse neemt een ontspannen vakantie in een luxe resort een huiveringwekkende wending…

Het resort is het tweede deel in de serie met Elin Warner. Op een rotseiland voor de kust van Engeland is een duurzaam wellnessresort geopend. Het is bedoeld als een plek om helemaal tot rust te komen, maar het eiland heeft een duister verleden. Ooit opereerde er een seriemoordenaar en het gerucht gaat dat het eiland is vervloekt. Als het lichaam van een jonge vrouw wordt aangetroffen op de rotsen wordt rechercheur Elin Warner ingeschakeld. Er lijkt sprake van een tragisch ongeluk, alleen was de vrouw niet ingecheckt in het resort – ze had überhaupt niet op het eiland moeten zijn. Als er de volgende dag tijdens het duiken iemand omkomt weet Elin dat er opzet in het spel is. Iemand heeft het op de bezoekers voorzien, maar waarom? Elin moet de moordenaar vinden voordat de geschiedenis van het eiland zich herhaalt.

Het resort van Sarah Pearse is dé thriller waar iedereen naar uitkijkt. Voor de fans van Ruth Ware en Lucy Foley.

Enthousiaste lezers van Het sanatorium op Hebban:

***** ‘Wat een debuut!’ ***** ‘Een heel origineel verhaal.’ ***** ‘Gruwelijk spannend!’ ***** ‘Van de epiloog vloog ik echt even van mijn stoel.’ ***** ‘Een en al spanning.’ ***** ‘Je kan het boek moeilijk wegleggen.’ ***** ‘Tot de laatste pagina geweldig. Een echte aanrader.’

GENRE
Detectives en thrillers
BESCHIKBAAR
2022
9 november
TAAL
NL
Nederlands
UITGEVER
AmboAnthos

Meer boeken van Sarah Pearse

2021
2021
2022
2023
2022
2022