Lang leve de liefde Lang leve de liefde

Lang leve de liefde

    • 4,1 • 32 beoordelingen
    • € 7,99
    • € 7,99

Beschrijving uitgever

Lang leve de liefde van Jill Mansell is een heerlijk romantisch verhaal vol humor, liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.

Lang leve de liefde is de nieuwe roman van Jill Mansell, auteur van bestsellers als Je bent geweldig en Rozengeur en zonneschijn. Het is een heerlijk romantisch verhaal, vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.


Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde.


Die dag ontmoet Lily ook de acteur Eddie Tessler. Lily is stiekem wel gevleid dat Eddie haar zo geweldig vindt, en ze voelt de vlinders fladderen. Maar waarom vindt ze het dan zo belangrijk wat Dan, haar grappige, stoere, knappe jeugdvriend, die altijd voor haar klaarstaat, ervan vindt?

GENRE
Fictie en literatuur
UITGEGEVEN
2016
21 april
TAAL
NL
Nederlands
LENGTE
315
Pagina's
UITGEVER
Luitingh Sijthoff
GROOTTE
1,3
MB

Klantrecensies

droopsnoep ,

Geweldig !!

Echt een heerlijk chicklit !!

Meer boeken van Jill Mansell

Jill Mansell's A-Z Of Happiness (An e-short) Jill Mansell's A-Z Of Happiness (An e-short)
2014
Vlinders voor altijd Vlinders voor altijd
2016
Huisje boompje feestje Huisje boompje feestje
2013
Ik zie je op het strand Ik zie je op het strand
2017
Rozengeur en zonneschijn Rozengeur en zonneschijn
2014
Versier me dan Versier me dan
2011

Anderen kochten ook

Zomerliefde Zomerliefde
2018
Kerstmis in het Duincafé Kerstmis in het Duincafé
2019
Ik krijg je wel Ik krijg je wel
2013
Een verleidelijk voorstel Een verleidelijk voorstel
2010
Droom van een man Droom van een man
2014
Het eilandhotel Het eilandhotel
2021