Perfecte stilte

    • 4,5 • 21 beoordelingen
    • € 11,99
    • € 11,99

Beschrijving uitgever

In Perfecte stilte van Helen Fields, deel 4 van de D.I. Callanach-serie, maakt een nieuwe seriemoordenaar poppen uit de huid van zijn jonge slachtoffers. Voor de fans van M.J. Arlidge en Mo Hayder.


Perfecte stilte van Helen Fields is het vierde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk.

Het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden aan de rand van Edinburgh. Wanneer de patholoog-anatoom het lijk onderzoekt, doet deze een schokkende ontdekking: uit de huid is een silhouet van een pop gesneden.

Rechercheurs Ava Turner en Luc Callanach lijken op een dood spoor te zitten in de zaak,totdat een van huidgemaakt pop in een kinderwagen wordt gevonden, naast een achtergelaten baby.

Luc en Ava realiseren zich al snel dat de moordenaar een afschuwelijk spel speelt wanneer ze opnieuw het lichaam van een vermoorde jonge vrouw aantreffen. Ieder moment kan hij opnieuw toeslaan.

Kunnen Luc en Ava hem stoppen voordat hij een derde slachtoffer maakt?

'Het is behoorlijk knap dat Helen Fields nu al vier boeken lang hetzelfde niveau weet vast te houden in de Luc Callanach-thrillers.' - Noordhollands Dagblad

'Misschien nog meer dan in de vorige delen schuwt Helen Fields het gruwelijke detail niet. De doodsangst en vertwijfeling die uit haar slachtoffers spreekt, snijdt door merg en been. Sensatiezucht? Misschien wel, maar dan van het soort dat de lezers op het uiterste puntje van hun stoel krijgt.' - Gazet van Antwerpen

'Het is simpel: deze serie is een must read voor iedere thrillerlezer.' - Thrillzone

Over de serie:

****'een geweldige reeks' – VN Detective & Thrillergids

‘Een bijzonder aangenaam team speurders.’ – Trouw

‘Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend.’ – Het Parool

‘Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten.’ – Gazet van Antwerpen

GENRE
Detectives en thrillers
UITGEGEVEN
2021
7 september
TAAL
NL
Nederlands
LENGTE
378
Pagina's
UITGEVER
AmboAnthos
GROOTTE
7,7
MB

Meer boeken van Helen Fields

2019
2021
2020
2022
2017
2018

Andere boeken in deze serie

2022
2022
2023
2019
2020
2021