• € 11,99

Beschrijving uitgever

Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaat


Voor fans van Jason Bourne en Mission Impossible


Een boot vol wanhopige en doodsbange vluchtelingen gaat bijna ten onder op de woeste Middellandse Zee als ze genadeloos wordt aangevallen door de SAS. Strijders van Islamitische Staat gebruiken deze boten om zichzelf Europa binnen te smokkelen. Alleen door deze strijders op te sporen voordat ze het Verenigd Koninkrijk binnen komen, kan worden voorkomen dat ze terreuraanslagen plegen op Britse bodem.


Een van deze strijders bekent een grotesk plan waardoor Danny Black het gevaarlijkste oorlogsgebied ter wereld moet infiltreren: het hart van Islamitische Staat. Daar moeten Black en zijn team een wrede IS-commandant arresteren, de enige man die alle details van de aanslag weet…

De pers over Chris Ryan

‘Adembenemend en razend spannend.’ De Telegraaf

‘Niemand brengt actie beter dan Ryan.’ Evening Standard

‘Als je een demonstratie wilt van hoe je door 400 bladzijden raast voor je met je ogen hebt kunnen knipperen, moet je bij Ryan zijn.’ The Independent

‘Bevredigend voor degenen die misdaad keihard bestraft willen zien worden.’ Hebban.nl

GENRE
Detectives en thrillers
UITGEGEVEN
2017
15 november
TAAL
NL
Nederlands
LENGTE
328
Pagina's
UITGEVER
Boekerij
GROOTTE
2
MB

Meer boeken van Chris Ryan