Vlieland Vlieland

Vlieland

    • 3,3 • 8 beoordelingen
    • € 9,99
    • € 9,99

Beschrijving uitgever

In de spannende thriller Vlieland van Kiki van Dijk gaat reisblogger Charlie op onderzoek uit nadat er twee meisjes verdwijnen. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink.


Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij huis. Als ze wordt uitgenodigd voor een paar nachten op een glamping op Vlieland, grijpt ze haar kans. Het eiland trekt de laatste jaren veel hippe toeristen, dankzij de luxe restaurants, exclusieve winkeltjes en prachtige natuur.

Op het eiland aangekomen wil ze Sytze interviewen, de eigenaar van een nieuwe bierbrouwerij. Hij is echter bot en ongeïnteresseerd, en Charlie krijgt vreemde reacties als ze wat mensen naar hem vraagt. Dan wordt het bebloede lichaam van een meisje gevonden. Sytze wordt onmiddellijk verdacht, en als er nog een meisje verdwijnt weet iedereen het zeker: hij is de dader. Door de zomerstorm wordt Charlie gedwongen om op het eiland te blijven en ze besluit zelf op onderzoek uit te gaan, met gevaar voor eigen leven…

Vlieland van bestsellerauteur Kiki van Dijk is een razend spannende vakantiethriller voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink.

‘Dit boek heeft alles wat je nodig hebt voor urenlang vermaak!’ – LINDA

‘Spanning tussen personages, een mysterie, een opbloeiende liefde, een moord… de vakantiethrillers van Kiki van Dijk hebben het allemaal.’ – Libelle

‘Zenuwslopende vakantiethrillers.’ – Vriendin

GENRE
Detectives en thrillers
UITGEGEVEN
2021
22 juni
TAAL
NL
Nederlands
LENGTE
188
Pagina's
UITGEVER
Xander Uitgevers B.V.
GROOTTE
2,2
MB

Meer boeken van Kiki van Dijk

Ibiza, de erfenis Ibiza, de erfenis
2017
Winterberg Winterberg
2019
Zeevlam Zeevlam
2014
Nice Nice
2019
Bali Bali
2018
Barca Barca
2020

Anderen kochten ook

Ciao Bella Ciao Bella
2022
Bloedkoraal Bloedkoraal
2020
Sneeuwblind Sneeuwblind
2021
Strandslag Texel Strandslag Texel
2020
Midwinter Midwinter
2020
Nachtvorst Nachtvorst
2021