Zo veel leugens Zo veel leugens

Zo veel leugens

    • 3,3 • 3 beoordelingen
    • € 11,99
    • € 11,99

Beschrijving uitgever

Hun huwelijk is een toonbeeld van geluk.
Behalve dat het van leugens aan elkaar hangt.

Daisy en Simon hebben een geweldig leven. Ze zijn al zestien jaar getrouwd en hebben een schattig zesjarig dochtertje, Millie, waar ze zielsveel van houden.
Oké, misschien gaat het nu even iets minder omdat ze Millie wel een broertje of zusje hadden willen geven en dat tot nu toe niet is gelukt, maar dat kan de beste gebeuren.
En goed, misschien drinkt Simon soms iets te veel, maar iedereen blaast op zijn eigen manier stoom af, toch?
En ja, misschien heeft Daisy Simon niet altijd de waarheid verteld, en andersom, maar wie is er nou altijd honderd procent eerlijk?

Er is alleen een klein verschil tussen een leugentje om bestwil en een web van leugens. En het probleem met een web is dat je erin verstrikt kunt raken en er mogelijk nooit meer uit komt. Of in ieder geval niet als de persoon die je ooit was.

Zo veel leugens is een spannende roman van internationale bestsellerauteur Adele Parks, voor de lezers van Lisa Jewell en S.J. Watson.

‘Pakkend, aangrijpend en goedgeschreven.’ – Marian Keyes

‘Briljant en twisty.’ – Lucy Foley

‘Meeslepend en ontroerend. Zo veel leugens had me in zijn grip van de eerste pagina tot de schokkende ontknoping. Adele Parks wordt met ieder boek beter.’ – Lisa Hall

GENRE
Detectives en thrillers
UITGEGEVEN
2023
13 april
TAAL
NL
Nederlands
LENGTE
288
Pagina's
UITGEVER
Volt
GROOTTE
5,5
MB

Meer boeken van Adele Parks

One Last Secret One Last Secret
2022
Jullie allebei Jullie allebei
2022
The Stranger In My Home The Stranger In My Home
2016
I Invited Her In I Invited Her In
2018
The State We're In The State We're In
2013
The Image of You The Image of You
2017

Anderen kochten ook

In eeuwigheid In eeuwigheid
2023
Al jouw leugens Al jouw leugens
2021
Haar woorden Haar woorden
2022
Niets is waar Niets is waar
2024
De bigamist De bigamist
2024
Eerlijk duurt het langst Eerlijk duurt het langst
2022