Jesus King with two Crowns Ukrainian Jesus King with two Crowns Ukrainian

Jesus King with two Crowns Ukrainian

Ісус Король з двома коронами

    • 8,00 kr
    • 8,00 kr

Publisher Description

Ісус навчив Своєму поверненню наприкінці днів мав певні попереджувальні знаки. Ці знаки включають в себе чутки, землетруси, екологічний колапс планети, війни і чутки про війни. Астероїд під назвою полин вражає океани перетворюючи третину крові морів червоною. Сам Всесвіт похитнеться в кінці скорботи, і серця людей їх зазнають невдачі.

Буде велике зло скрізь, оскільки людство повстане проти всіх авторитетів. Антихрист встане і вб'є багатьох християн за свідчення про Ісуса. Більшість людей приймуть Знак Звіра і ненавидять Бога за принесення великої скорботи на землю.

Ісус знову приходить. Ти маєш знати, що Він йде за тобою. Син Божий відклав деякі свої сили як Бога і став людиною. Він прийшов, щоб відновити всіх, хто може довіряти Йому.

Уцій книзі представлені переконливі добірки писань , якінавчать нас того, хто носив терновий вінець, незабаром повернеться в благочестивому пишноті, щоб правити світом жезлом заліза. В ім'я Ісуса КОЖЕ коліно поклониться - навіть ваше і кожен язик визнає Ісуса Господь.

Ісус отримав могутнє Слово благодаті, що дозволило Йому відкласти смертну кару за гріх. Він має силу зробити людство святим. Згідно з вірою в Його Слово, всі, хто шукає Його, знайдуть Його і будуть жити вічно з Ним. Він судить мертвих за їхніми вчинками, і вкидає їх у темряву зовнішню. Син також знищує силу сатани, який мав силу смерті і кине його в озеро вогню назавжди.

Коронований король царів, царювання Ісуса ніколи не закінчиться. Ця книга — ваше запрошення стати Його дитиною і жити вічно у світлі Його Присутності, а не бути кинутим у зовнішню темряву.

GENRE
Religion & Spirituality
RELEASED
2021
18 May
LANGUAGE
UK
Ukrainian
LENGTH
112
Pages
PUBLISHER
Greg Mills Christian Books
SIZE
5.7
MB

More Books by Greg Mills

The Ledger The Ledger
2021
Jesus King with two Crowns Bosnian Jesus King with two Crowns Bosnian
2021
Jesus King with two Crowns Kazakh Jesus King with two Crowns Kazakh
2021
Jesus King with two Crowns Bengali Jesus King with two Crowns Bengali
2021
Jesus King with two Crowns Thai Jesus King with two Crowns Thai
2021
Jesus King with two Crowns Croation Jesus King with two Crowns Croation
2021