66 Dní jak změnit svůj život

12 kroků k odstranění mentálních bloků, přeprogramování mozku a přilákání peněz

    • S/ 37.90
    • S/ 37.90

Descripción editorial

Hlavní myšlenka na vytvoření této knihy vznikla poté, co jsem si uvědomil, jak mě přesvědčení druhých neustále připravují o peníze a zdržují v životě při dosahování mých cílů, dokonce mi způsobují neúspěch v podnikání, které jsem právě začal.

Uvědomit si to bylo nesmírně frustrující, ale také obtížně kontrolovatelné z mnoha důvodů, včetně toho, že ne vždy dokážeme identifikovat, kdo tito lidé jsou, a i když to dokážeme, nemusíme je být schopni ze svého života odstranit.

Jediným způsobem, jak tento problém účinně vyřešit, je vytvořit systém, který dokáže reorganizovat různé vzorce naší existence najednou a zaměřit se pouze na jednu oblast, nejlépe materiální povahy, například na peníze.

Zde prezentovaný obsah vychází z předpokladu, že pokud naše myšlenky zasahují do našeho osudu, pak myšlenky ostatních, působící standardně, mohou mít na tento osud větší vliv.

Všimli jste si někdy, jak jsou někteří lidé šťastní, když se vám nedaří, jako by to očekávali, nebo jak mile působí někteří lidé, když jste chudí?

Jsou to ti samí, kteří vám zazlívají vaše štěstí a hojnost, když se později v životě stanete úspěšnými, a pak tvrdí ty nejabsurdnější věci, aby dokázali, že nejste hodni toho, co dostáváte, a zároveň hledají důvody, proč od vaší reality odejít.

Toto společenské paradigma je natolik zřejmé, že muselo existovat ještě jedno, které tomuto běžnému chování odporuje. Našel jsem ho a později jsem se rozhodl vytvořit systém, který mi pomůže ho aplikovat.

Poté, co jsem viděl, jak se v mém vlastním životě projevují okamžité výsledky, a to i v době, kdy jsem psal tuto knihu - díky tomu, že jsem si cvičení v duchu četl, když jsem připravoval obsah -, jsem dospěl k závěru, že aplikace tohoto systému bude pro mé čtenáře velmi užitečná.

GÉNERO
Salud, mente y cuerpo
PUBLICADO
2023
22 de febrero
IDIOMA
CS
Checo
EXTENSIÓN
210
Páginas
EDITORIAL
22 Lions
VENTAS
PublishDrive Inc.
TAMAÑO
2.2
MB

Más libros de Dan Desmarques

2023
2023
2023
2023
2023
2023