Córka dymu i kości Córka dymu i kości

Córka dymu i kości

    • S/ 42.90
    • S/ 42.90

Descripción editorial

DAWNO, DAWNO TEMU MAŁĄ DZIEWCZYNKĘ

WYCHOWAŁY POTWORY.

LECZ ANIOŁY SPALIŁY PRZEJŚCIE DO ICH ŚWIATA,

A ONA ZOSTAŁA ZUPEŁNIE SAMA.

PRAGA. Niebieskowłosa Karou pozyskuje zęby dla swojego opiekuna z baranimi rogami. Wychowana przez różnokształtne chimery nie boi się korzystać z magii, by spełniać swoje małe zachcianki. Nie wie jednak, że ich cena jest o wiele wyższa niż zdobywane przez nią zęby – do czasu, gdy jej przybrana rodzina znika bez śladu.

Akiva od lat nie spotkał tak intrygującej dziewczyny jak Karou. Wysłany po to, by położyć kres handlowi życzeniami, ze zdumieniem odkrywa, że coś przyciąga go do śmiertelniczki o skórze pokrytej rysunkami i dłoniach, na których widnieją diabelskie symbole. Nienawiść czy fascynacja? By się przekonać, serafin musi podążać za Karou jak cień.

Gdy oboje balansują na krawędzi wzajemnego pragnienia i boją się do siebie zbliżyć, wychodzi na jaw, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać...

Nowe wydanie kultowej historii pełnej tajemnic, którą pokochały miliony czytelników na całym świecie!

LAINI TAYLOR to amerykańska pisarka, autorka książek fantasy dla młodzieży i finalistka National Book Award w kategorii Young People's Literature. „Córka dymu i kości” to jej najbardziej znana seria. Pierwszy tom cyklu został uznany przez Amazon za najlepszą książkę dla nastolatków w 2011 roku, natomiast drugi, „Dni krwi i światła gwiazd”, trafił na listę Best Teen Books w 2012 roku.

 Laini Taylor to mistrzyni światotwórstwa, a jej niesamowita wyobraźnia i liryczna proza sprawiły, że od ponad dekady nie przestaję myśleć o tej książce. Trzymacie w rękach najbardziej oryginalną serię młodzieżowego fantasy, jaką znam. Zaufajcie autorce i pozwólcie, aby klimat Pragi wciągnął was w historię pełną zdrad, miłości i fantastycznych chimer.

MAGDALENA ADAMUS

@catusgeekus

Z kart tej książki wręcz emanuje specyficzny, niesamowity klimat. Miejcie się jednak na baczności: nie utońcie w morzu sekretów Karou, tylko razem z nią nauczcie się w nim pływać. Książki takie jak ta przypominają mi o moim zamiłowaniu do „starszego” YA, które jak najbardziej zasługuje na drugie życie w teraźniejszej popkulturze.

ZUZANNA GARCZYŃSKA

GÉNERO
Niños
PUBLICADO
2024
17 de enero
IDIOMA
PL
Polaco
EXTENSIÓN
400
Páginas
EDITORIAL
Otwarte
VENDEDOR
Wydawnictwo Otwarte
TAMAÑO
4
MB

Más libros de Laini Taylor & Joanna Krystyna Radosz

Sueños de dioses y monstruos (Hija de humo y hueso 3) Sueños de dioses y monstruos (Hija de humo y hueso 3)
2014
Días de sangre y resplandor (Hija de humo y hueso 2) Días de sangre y resplandor (Hija de humo y hueso 2)
2014
Hija de humo y hueso (Hija de humo y hueso 1) Hija de humo y hueso (Hija de humo y hueso 1)
2013
Daughter of Smoke & Bone Daughter of Smoke & Bone
2011
Daughter of Smoke & Bone – Füst és csont leánya Daughter of Smoke & Bone – Füst és csont leánya
2024
Dni krwi i światła gwiazd Dni krwi i światła gwiazd
2024