Türkçe ve Almanca İki Dilde Hikaye: Fare — Maus - Almanca Öğrenme Serisi Türkçe ve Almanca İki Dilde Hikaye: Fare — Maus - Almanca Öğrenme Serisi

Türkçe ve Almanca İki Dilde Hikaye: Fare — Maus - Almanca Öğrenme Serisi

    • S/ 3.90
    • S/ 3.90

Descripción editorial

Bu kitap, iki dil bilen çocuklar ve iki dilde metinler okumak isteyen diğer kişiler içindir. Diller, genellikle birer veya ikişer cümle olarak birlikte gösterilmiştir. Çeviriyi mümkün olduğunca doğrudan yapmaya çalıştık fakat her zaman ana dili Türkçe olanların günlük konuşma dilini kullandık.

Fesleğen, Biberiye ve Hercai Menekşe kardeşler hayat dolu ve konuşkan küçük bitkiler. Bir şeyler bildiklerini sanıyorlar fakat bu hayvan hakkında hiçbir şey bilmiyorlar. Bir çılgın varsayım bir diğerine yol açıyor ve onları büyük derde sokuyor.

Hikayeden alıntı –
Hercai Menekşe kardeşler, büyük bir elma ağacının altındaki sarı bir saksıda yaşıyorlardı. Saksıyı Fesleğen, Biberiye ve Fare ile paylaşıyorlardı.
Die Stiefmütterchen Schwestern lebten in einem gelben Blumentopf unter einem grossen Apfelbaum. Sie teilten sich den Topf mit Basilikum, Rosmarin und Maus.
Yaz mevsimi çok sıcaktı ve bütün bitkiler, büyük gölgeli elma ağacının altında yaşamanın güzel olduğu konusunda hemfikirdiler.
"Gölgeli bir elma ağacının altında yaşamak çok güzel," dedi Fesleğen.
Der Sommer war sehr heiss und die Pflanzen waren sich einig, dass es sehr schön ist, unter dem grossen Schatten des Apfelbaumes zu leben.
"Es ist so schön, im Schatten eines Apfelbaumes zu leben", sagte Basilikum.

GÉNERO
Referencia
PUBLICADO
2013
11 de septiembre
IDIOMA
TR
Turco
EXTENSIÓN
6
Páginas
EDITORIAL
LingoLibros
VENDEDOR
Draft2Digital, LLC
TAMAÑO
712.1
KB

Más libros de LingoLibros

Lectura fácil en inglés: Hansel y Gretel de los Hermanos Grimm Lectura fácil en inglés: Hansel y Gretel de los Hermanos Grimm
2015
Aprende Inglés: Inglés para niños. Cuentos Bilingües en Inglés y Español. Aprende Inglés: Inglés para niños. Cuentos Bilingües en Inglés y Español.
2016
Cuento Bilingüe en Español e Inglés: Camaleón - Chameleon (Colección Aprender Inglés) Cuento Bilingüe en Español e Inglés: Camaleón - Chameleon (Colección Aprender Inglés)
2013
Aprende Francés: Francés para niños. Cuentos bilingües en Francés y Español. Aprende Francés: Francés para niños. Cuentos bilingües en Francés y Español.
2016
Learn German: German for Kids - Bilingual Stories in English and German Learn German: German for Kids - Bilingual Stories in English and German
2016
한국어와 스페인어 2개 국어 동화: 돼지 - Cerdito 한국어와 스페인어 2개 국어 동화: 돼지 - Cerdito
2013