• S/ 24.90

Descripción de editorial

>> „Jejich kniha je zábavná, skvěle napsaná, mýty bořící a je to zdaleka nejlepší kniha o managementu tohoto roku.“

– The Economist <<


# O knize


Nastal čas skoncovat s érou přepracovanosti, chaosu, stresu a otravného „nestíhám“. Nic z toho totiž není znakem výkonného profesionála, ale spíše neschopnosti.


Čas a lidská energie představují nejcennější surovinu na světě. Odpočinutí, soustředění a v klidu pracující lidé podávají nejlepší výkony. Proč tedy tolik manažerů ubíjí své podřízené nerealistickými cíli, nekonečnými poradami, tlačí je do přesčasů a nechává vyhasnout jejich zápal?


Revolucionáři firemní kultury a autoři bestselleru Restart opět boří zažité mýty. Tentokrát nabízejí strategii k vybudování ideálu zvaného klidná firma. Tedy místa, kde šéfové eliminují

zbytečný stres svých zaměstnanců a na oplátku od nich dostávají

špičkovou práci. Důkazem platnosti argumentů autorů je jejich vlastní firma Basecamp, která je nejen velmi klidná, ale také mimořádně úspěšná a obdivovaná.


Tento praktický destilát poznatků a zkušeností může uvést do života každý manažer, šéf či freelancer, ať už působí v jakémkoli oboru. Pamatujte: ani ve vaší práci nemusí být

blázinec.


JAK MÍT KLIDNOU FIRMU:

- 8HODINOVÉ DNY

- 40HODINOVÉ TÝDNY

- MÁM ČAS NA SEBE

- PŘÍJEMNÉ TEMPO DNÍ

- ŽÁDNÉ PRACOVNÍ VÍKENDY

- PORADY VÝJIMEČNĚ

- NEHONÍM SE

- REALISTICKÉ TERMÍNY

- ŽÁDNÉ ZBRKLÉ REAKCE

- MŮŽU V KLIDU PŘEMÝŠLET

- POŘÁDNÝ SPÁNEK

- HODNĚ NEZÁVISLOSTI

- PRACUJI ODKUDKOLI


# O autorech


Jason Fried je spoluzakladatel a CEO společnosti Basecamp, založené v roce 1999. Spolu s Davidem napsal knihy Getting Real, Restart a Práce na dálku. Co se týče podnikání, zastává Jason názor, že věci jsou prosté, dokud je nezačnete komplikovat.

Své články publikuje v Inc. Magazine a o minimalistické firemní kultuře také přednáší.


David Heinemeier Hansson je spoluzakladatel firmy Basecamp a také spoluautor bestsellerů Restart a Práce na dálku. Podílel se i na tvorbě softwarového nástroje Ruby on Rails, který využívají Twitter, Shopify, GitHub, Airbnb, Square a miliony dalších webových aplikací. Pochází z Dánska, ale svůj život dnes dělí mezi USA a Španělsko.


# Více o knize
melvil.cz/blazinec

Sdílejte s hashtagem #blazinecvpraci

GÉNERO
Negocios y finanzas personales
PUBLICADO
2019
octubre 31
LENGUAJE
CS
Checo
EXTENSIÓN
232
Páginas
EDITORIAL
Jan Melvil Publishing
VENDEDOR
Jan Melvil Publishing
TAMAÑO
10.6
MB

Más libros de Jason Fried