• S/ 22.90

Descripción editorial

Andersen klasik masalı, çocuklara yönelik anlatımı ile yeniden ele alınmış ve sevgiyle resimlendirilmiştir. İki dilli yayını (Türkçe / Danca), Türkçe ve *** sesli kitaplar ve videolar dahilDanca ve çıktı olarak bastırabileceğiniz boyama resimleri dahil.
Hans Christian Andersen'in yazdığı ''Yaban kuğuları'' dünyadaki en çok okunan masallardan biri olduğu boşuna denilmiyor. Her zamana uyarlanır şekilde insanlık dramların konularını biçimlendiriyor: korku, cesaret, aşk, ihanet, ayrılık ve yeniden kavuşmak.
Önümüzdeki çeviri, bir çok dilde ilgi görmüş ve diğer diller ile birleştirilmiş şekilde bulunmaktadır.
► Boyama resimleri dahil! Kitabın içindeki bir bağlantı üzerinden, hikaye ile ilgili resimleri indirip boyayabilirsiniz.
Tosproget børnebog (tyrkisk – dansk), med lyd og video
"De vilde svaner" af Hans Christian Andersen er et af de mest læste eventyr i verden. Det omhandler tidløse emner som udgør vores menneskelige dramaer: frygt, tapperhed, kærlighed, forræderi, adskillelse og genforening.
Den foreliggende udgave er en kærligt illustreret billedbog, der fortæller Andersens eventyr i en følsom og børnevenlig form.
► Med billeder som du selv kan farvelægge! Med et link i bogen kan du downloade historiens billeder og selv farvelægge disse.

GÉNERO
Referencia
PUBLICADO
2021
11 de noviembre
IDIOMA
TR
Turco
EXTENSIÓN
40
Páginas
EDITORIAL
Sefa Verlag
VENTAS
Bookwire Gesellschaft zum Vertrieb digitaler Medien mbH
TAMAÑO
317.4
MB

Más libros de Ulrich Renz

2018
2021
2021
2021
2021
2021