Publisher Description

Gravity True for You But Not For Me in Ukranian - Gravity has over 200 reviews online in English and is running about 4.5 stars out of 5.

Чи можете ви собі уявити стрибок з трьохкілометрової скали без парашуту, з криком: “Я не вірю в силу тяжіння!” Це безглуздо, правда? Ми всі знаємо закони тяжіння з доказів їхнього існування. Якщо ми щось випустимо з рук, воно впаде; якщо ми підсковзуємось, ми падаємо. Я люблю приводити людям в приклад моїх собак, вони й гадки не мають, що сила тяжіння існує, тому й не вірять у неї, проте вони нікуди не взлітають. Гравітація діє на всіх, всюди, незалежно від того чи вірять у неї.

Проте, чи вважаєте ви, що одна віра у Бога може бути істиною для всіх? Я часто чув, як люди кажуть: “Для вас істина у Богу, а для мене у чомусь іншому”, наче істина про Бога – це особиста думка кожного. До речі, Біблія заявляє, що вона є істинною для всіх, незалежно від того чи вірять їй, точно так як сила тяжіння. По суті, Біблія попереджає, що залишати цей світ, не прислуховуючись до її порад, дурніше, ніж стибати зі скелі без парашуту.

Зрозуміло, що у вас є думки з приводу існування або неіснування Бога. Питання полягає в тому, чи є у вас об’єктивні докази, щоб займати одну з цих позицій? Якщо ні, то у що б ви не вірили – то є сліпа віра. Якщо ваша віра базується на почуттях або на чужих віруваннях, для вас є сюрприз. Істина Божого існування не у почуттях людини або групи людей. Істину відкривають, а не винаходять.

Якщо ви колись думали, що ваша сім’я або друзі хочуть, щоб ви стали християнином, просто щоб ви вірив у те, що й вони, то ви помиляєтесь. Вони бажають, щоб ви вірили, тому що це є істина.
Людина, що дала вам цю книгу хвилюється за вас. Він чи вона вірить, що ви заслуговуєте на шанс дослідити факти своїми очима і зрозуміти Біблійні істини, що стосуються вашого життя зараз і у вічності. Ця книга не являє собою спробу вимусити вас вірити у те, у що вірять Християни. Вона не просить вас вчинити інтелектуальне самогубство. Вона містить факти та сприяє тому, щоб ви користувалися логікою та здоровим глуздом у прийнятті рішення. Християнська віра має величезну наукову та історичну підтримку, котру не мають жодна інша релігія. Ці факти часто ігноруються та деформуються сучасним суспільством, яке визнає за краще називати все це брехнею.

Християнство, якщо неправдиве, не має жодного значення, а якщо істинне, то має неабияку важливість. - “Бог під Судом” К. С. Люїс

У цій книзі ви знайдете основні докази, викладені у доступній формі. Тому почнемо вивчати фундаментальні докази на предмет того чи існує істина, що це таке і чим вона являється. Розуміння того, що таке істина необхідне для того, щоб пізнати Бога та смисл свого життя, тому, будь ласка, слухайте уважно.

"Невже життя – це прикрашена гра в монополію? Коли ти помираєш, невже все просто повертається назад у коробку?” Франк Тюрек, автор та спікер у книзі В мене недостатньо віри, щоб бути атеїстом. www.crossexamined.org

Діло не у релігії, а у істині.

“Істина беззаперечна, озлобаленність може її атакувати, неуцтво може глумитися з неї, але, в кінці кінців, вона залишається.” Уінстон Черчілль. www.quotations.about.com

GENRE
Religion & Spirituality
RELEASED
2018
October 10
LANGUAGE
UK
Ukrainian
LENGTH
125
Pages
PUBLISHER
Michael Edwards
SIZE
884.7
KB

More Books by Michael Edwards