Час збирати метафор‪и‬

    • 4,99 zł
    • 4,99 zł

Publisher Description

«Час збирати метафори» - перша україномовна книга канадського прозаїка Михайла Блехмана. Це – збірка понад 30 оповідань, написаних в різні часи та в різних місцях світу, а також ілюстрації – художні світлини Олексія Кузнєцова.


Проза Блехмана – про кохання та про час. Вона метафорична - звідси й назва, що перефразує біблійний вислів "Час збирати каміння". Ця проза орієнтована на читачів, які шукають у літературі не стільки спосіб розважитися, скільки поживу для роздумів. Вона – про життя, і, як і в житті, в ній багато суму й не менше сміху. В цій прозі - спогади, в ній - спроба покаятися в тому, чого не встиг зробити тоді, в минулому, - а точніше - в тому, що не минає. Адже хіба може час минути? Хіба минуле - не назавжди з нами? І хіба наші фантазії не менш реальні, ніж реальність?


Мова для Блехмана - величезна цінність, безцінний дар, отриманий людиною від Творця. Він обожнює грати в слова, грати словами, обігравати значення слів. Обожнює метафори, алітерації, гру з ритмом - все, що робить прозу не менш поетичною, ніж поезія. Блехман не «називає речі своїми іменами», адже художній твір - це не наукова стаття, не газетний нарис, а - в ідеалі - витвір мистецтва.

GENRE
Fiction & Literature
RELEASED
2015
26 June
LANGUAGE
UK
Ukrainian
LENGTH
219
Pages
PUBLISHER
Мультимедийное Издательство Стрельбицкого
SIZE
2.3
MB

More Books by Михайло Блехман