Stíny minulosti (Psychologický detektivní thriller s Chloe Fine – kniha č. 1‪)‬

Publisher Description

„STÍNY MINULOSTI je kniha plná nečekaných zvratů – nedá vám spát, dokud neotočíte poslední list. Blake Pierce se nám zde představuje ve své nejlepší formě! Jde o další mistrovské dílo plné napětí a záhad. Vřele doporučuji všem čtenářům, kteří dokážou ocenit kvalitní psychologický thriller s nečekaným rozuzlením, aby tuto knihu zařadili do své knihovny. Toto dílo je příslibem další vynikající série a já se již nemohu dočkat pokračování.“ 

--Knižní a filmové recenze, Roberto Mattos


STÍNY MINULOSTI (Záhada Chloe Fine) je kniha č. 1 v nové napínavé psychologické sérii od autora bestsellerů Blakea Pierce, jehož bestseller Navždy pryč (kniha č. 1) (zdarma ke stažení) obdržel více než 1 000 pětihvězdičkových hodnocení. Chloe Fine, 27letá praktikantka týmu FBI pro zajišťování důkazů, je nucena pohlédnout do tváře své temné minulosti poté, co se její sestra, dvojče, ocitne v nesnázích - a malé poklidné městečko vydá svou první mrtvolu.Chloe se vrací zpět do rodného městečka, kde si se svým snoubencem pořídili nový dům a její život se konečně ubírá správným směrem. Kariéra u FBI vypadá slibně a na obzoru se rýsuje svatba. 


Avšak velice záhy zjistí, že na zdánlivě poklidném předměstí je něco v nepořádku. Chloe postupně odhaluje jeho pravou tvář - pomluvy, tajemství, lži - a k tomu ji navíc dostihnou démoni vlastní minulosti: záhadné úmrtí matky, když jí bylo 10 let a doživotní trest pro otce. 


Když se poté objeví první oběť, Chloe postupně dochází, že tohle městečko společně s její minulostí mohou být klíčem k rozluštění obou případů.


Napínavý psychologický příběh, zasazený do malého městečka, s propracovanými postavami a nervy drásající atmosférou - STÍNY MINULOSTI - kniha č. 1 v nové strhující sérii, která vás udrží vzhůru dlouho do noci. 


Kniha č. 2 ze série CHLOE FINE bude již brzy k dostání.

GENRE
Crime & Thrillers
RELEASED
2020
9 June
LANGUAGE
CS
Czech
LENGTH
250
Pages
PUBLISHER
Blake Pierce
SIZE
3
MB

More Books by Blake Pierce

2021
2018
2019
2021
2019
2018

Customers Also Bought

2016
2010
2019
2019
2012
2012

Other Books in This Series

2020
2020