Bystrohlav‪í‬

Neprůstřelný plán, jak pomocí biohacků odemknout plný potenciál svého mozku

    • 10,99 €
    • 10,99 €

Descrição da editora

Vynálezce „Neprůstřelné kávy“ (Bulletproof Coffee) a autor bestselleru The Bulletproof Diet přichází s revolučním plánem, jak vylepšit vaši schopnost myslet – a to už za dva týdny.

Posledních deset let pracoval Dave Asprey, podnikatel ze Silicon Valley, se světově uznávanými lékaři a vědci, aby odhalili nejnovější a nejinovativnější metody, které by umožnily lidem podávat lepší výkony – tomuto procesu se říká biohacking. Ve své první knize The Bulletproof Diet se Asprey podělil o biohackingové tipy, jak v těle ovládat biologické procesy. V Bystrohlavých nyní ukáže čtenářům, jak použít biohacking, aby dosáhli bystřejšího, chytřejšího, rychlejšího a odolnějšího mozku.

Představte si, že vaše mysl funguje tak jasně a bystře, že – pravděpodobně poprvé v životě – uděláte více práce v kratším čase. Co kdyby vám najednou šly ty nejtěžší věci mnohem jednodušeji? Co kdybyste si byli stoprocentně jistí svou inteligencí a už nikdy nebyli ti, kteří prostě nejsou dost chytří a nemůžou si vzpomenout na něco důležitého. Jak byste se chovali k lidem, kdyby vaše změny nálad, vznětlivost a chutě, které narušují váš den, jednoduše zmizely?

Bystrohlavých nám Asprey ukáže, že je tohle všechno – a ještě víc – možné. Čtenáři zjistí, že zavedením jednoduchých změn v životním stylu (neboli „hacků“) mohou využít toho, jak funguje struktura mozku, a naučí se posunout svou mentální výkonnost ještě dál. Asprey kombinuje nejnovější poznatky neurovědy a neurobiologie s přístupem „nic neodkládej“ inspirovaným hackery a nabízí program postavený kolem klíčových oblastí mozkového výkonu, který vám pomůže:

- Dodat mozku přesně to, co potřebuje, aby celý den pracoval co nejlépe
- Eliminovat původce vašeho „kryptonitu“, který zpomaluje mozek – ať už jde o výživu nebo prostředí
- Nabít na maximum mitochondrie, buněčné motory našeho mozku, abyste eliminovali chutě a zvýšili pozornost
- Zvrátit záněty, abyste ihned dosáhli lepšího výkonu a zůstali bystří a plní energie i ve zralých letech
- Podpořit růst neuronů, abyste zrychlili zpracování podnětů a podpořili učení – nastartujete svůj mozek k úspěchům

Aspreyho srozumitelný dvoutýdenní program nabízí detailní plán, jak zvýšit výkon mozku – které potraviny jíst a kterým se vyhnout, jak do vašeho dne zařadit správný druh fyzické aktivity, pravidla detoxu pro vaše tělo i domov, meditaci a dýchání pro dobrou výkonnost, doporučené výživové doplňky pro zlepšení mozkové činnosti a také jak přizpůsobit osvětlení doma i v práci, abyste mozku dodali světlo, které mu prospívá.

Lepší mozek a šťastnější, jednodušší a produktivnější život už jsou na dosah. Buďte Bystrohlaví.


                                                                                      ***


Dave Asprey
je zakladatel úspěšné značky Bulletproof, autor pěti knih včetně bestselleru The New York Times Bulletproof Diet, investor a podnikatel v Silicon Valley. Strávil více než dvacet let a utratil více než milion dolarů bádáním v oblasti biohackingu. Zhubnul 45 kilo, aniž by počítal kalorie nebo se trápil v posilovně, používal různé techniky a produkty, kterými zlepšil výkon svého mozku, zvýšil své IQ, snížil svůj biologický věk a našel efektivnější způsob spánku, takže spí méně, ale kvalitněji.

Dave je uznávaný biohacker, tvůrce a propagátor převratné Neprůstřelné kávy / Bulletproof coffee. Časopis Men´s Health ho nazval lifestylovým guru.

GÉNERO
Saúde, corpo e mente
LANÇADO
2021
4 de abril
IDIOMA
CS
Checo
PÁGINAS
376
EDITORA
Jota
TAMANHO
2,4
MB

Mais livros de Dave Asprey

2019
2021
2014
2021
2021
2021