This Poison Heart. Zatrute serce

    • 7,49 €
    • 7,49 €

Descrição da editora

Przeczytaj inspirowaną mitologią grecką opowieść o współczesnych czarownicach!

Briseis ma niezwykłą moc. Odkąd pamięta, może ożywiać zasuszone kwiaty i wpływać na wzrost roślin. Jednak taka moc – jak sama natura – jest trudna do okiełznania i bywa niebezpieczna. Dlatego dziewczyna musi ukrywać swój dar. To się zmienia, gdy Bri otrzymuje w spadku tajemniczy dom, którego historia splata się z losami jej rodziny. W posiadłości odkrywa ołtarz poświęcony starożytnej bogini i ogród porośnięty najbardziej śmiercionośnymi roślinami na ziemi. Zagłębiając się w przeszłość, Bri dowiaduje się, że od pokoleń w rękach jej rodziny spoczywa niezwykła moc, której źródło znajduje się w samym sercu trującego ogrodu. Bri będzie musiała stanąć twarzą w twarz z ciemnością i zawalczyć o swoje dziedzictwo…

KALYNN BAYRON

to wielokrotnie nagradzana autorka powieści dla młodzieży. Z wykształcenia jest wokalistką, a prywatnie miłośniczką teatru muzycznego. Kiedy nie pisze, ogląda straszne filmy, słucha Elli Fitzgerald i spędza czas z dziećmi.

Historia Briseis jest jak tajemniczy ogród, który odkrywamy kawałek po kawałku. Magiczna, wyjątkowa i ze świetnymi motywami: od mitologii greckiej po uświadamianie sobie, kim tak naprawdę się jest. Oczarowuje już od pierwszych stron.

Patrycja Puzik, @books.of.youth

„This Poison Heart” jest książką, która nie tylko wciąga – ona hipnotyzuje! To opowieść o prawdziwej sile i odwadze, pełna tajemnic sięgających dalekiej przeszłości. Piękna i porywająca historia, w której to dziewczyny tworzą swoją własną legendę.

Natalia Angier, @natka_bookish_life

Twórczość Kalynn Bayron to czysta magia. Autorka zatrzymała mnie w fotelu na wiele godzin – nie mogłam odłożyć „Zatrutego serca”, dopóki nie przeczytałam ostatniej strony – i wcale nie potrzebowała do tego zaczarowanego bluszczu.

Eli Paczkowska, @not.my.high

GÉNERO
Crianças
LANÇADO
2022
18 de outubro
IDIOMA
PL
Polaco
PÁGINAS
400
EDITORA
Otwarte
TAMANHO
2,3
MB

Mais livros de Alka Konieczka & Kalynn Bayron

2022
2021
2021
2021