• 32,99 lei

Publisher Description

Wersja Biblii w tej publikacji to Biblia Gdańska (1881) (Stary Testament i Nowy Testament) i 한국의 성서 (1910) (Stary Testament i Nowy Testament). Ma 173,460 odnośników i pokazuje 2 formaty Biblii. Pismo Święte w tej wersji to Biblia Gdańska i 한국 성경 (Stary Testament i Nowy Testament) sformatowana w przyjazny w czytaniu i nawigacji format, w skrócie format Navi. Znajdziesz tu każdy wers wydrukowany równolegle w obu wersjach, polskiej i angielskiej: gda-kor. Znajduje się tutaj pełna wersja tekstu, bez równoległego tłumaczenia, kopia Biblia Gdańska i 한국 성경 (Stary Testament i Nowy Testament) zbudowana dla syntezatora mowy. Nasze urządzenie może zatem przeczytać Ci Biblię na głos.Jak działa nawigacja Biblii:

Testament zawiera indeks ksiąg. Format syntezatora mowy wylicza księgi i rozdziały po indeksie książkowym. Testamenty odnoszą się do siebie nawzajem w indeksie książkowym. Każda księga zawiera odniesienie do Testamentu, do którego należy. Każda księga zawiera odniesienie do poprzedniej i/lub kolejnej księgi. Każda księga zawiera indeks rozdziałów. Każdy rozdział zawiera odniesienie do księgi, do której należy. Każdy rodział ma odniesienia do poprzedniego i następnego rozdziału. Każdy rodział ma indeks wersów. Każdy rozdział w syntezatorze mowy odnosi się do tego samego rozdziału w formacie Navi. Każdy wers jest numerowany i zawiera odniesienie do rozdziału, do którego należy. Każdy wers zaczyna się w nowej linijce, by ułatwić czytanie. W formacie syntezatora mowy numery wersów nie są widoczne. Każdy odnośnik w indeksie przenosi cię do lokacji. Spis rzeczy zawiera wszystkie księgi we wszystkich formatach.

Wierzymy, że stworzyliśmy jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy system nawigacji możliwy w ebooku! Ułatwia wyszukiwanie wersów i jest doskonały do szybkiego szukania. Połączenie Biblia Gdańska i 한국 성경 i ich nawigacji czyni ten ebook wyjątkowym.

Proszę zwrócić uwagę na to, że syntezator mowy różni się pomiędzy urządzeniami. Niektóre urządzenia go nie wspierają. Inne wspierają tylko jeden język, a niektóre więcej języków. Językiem używanym dla syntezatora mowy jest Polski.

GENRE
Religion & Spirituality
RELEASED
2017
June 27
LANGUAGE
PL
Polish
LENGTH
10,734
Pages
PUBLISHER
TruthBeTold Ministry
SIZE
43.2
MB

More Books by TruthBeTold Ministry