• 19,99 lei

Publisher Description

3 Yaş üstü çocuklar için, sevgiyle resimlendirilmiş iyi geceler hikayesi. Bu kitabın iki dilli yayınına (Türkçe ve Rusça), Türkçe ve Rusça online sesli kitapları ve çıktı olarak bastırabileceğiniz boyama resimleri dahil.
Lulu uyuyamıyor. Onun bütün peluş hayvanları rüyaya daldı bile — köpek balığı, fil, küçük fare, ejderha, kanguru ve aslan yavrusu. Ayıcığın da gözleri neredeyse kapanıyor.
Ayıcık, beni rüyana götürür müsün?
Bu şekilde Lulu için, onu bütün peluş hayvanlarının rüyalarına götüren, bir yolculuk başlıyor — ve sonunda kendi en güzel rüyasına.
♫ Bu hikaye size, ana dili olan kişiler tarafından okunsun!
► Boyama resimleri dahil! Kitabın içindeki bir bağlantı üzerinden, hikaye ile ilgili resimleri indirip boyayabilirsiniz.
Двуязычная книга для детей (турецкий – русский), с аудиокнигой
Лулу не спится. Все её мягкие игрушки уже вuдят cны – акула, слон, маленькая мышка, дракон, кенгуру, рыцарь, обезьяна, пилот. И львёнок. Даже у медвежонка закрываются глаза ...
Эй, Мишка, возьмёшь меня в cвой сoн?
Так начинается путешествие Лулу, которое ведёт её через cны её милых игрушек и, в конце, в её собственный самый прекрасный сoн.
♫ Прослушайте рассказ на обоих языках, прочитанный носителями языка!
► НОВОЕ: С картинками для раскраски! В книге есть ссылка, по которой вы можете загрузить все картинки из книги для раскраски.

GENRE
Reference
RELEASED
2020
August 10
LANGUAGE
TR
Turkish
LENGTH
36
Pages
PUBLISHER
Sefa Verlag
SIZE
78.5
MB

More Books by Cornelia Haas