Lebedele sălbatice – Дикі лебіді (română – ucraineană‪)‬

Carte de copii bilingvă după un basm de Hans Christian Andersen, cu audio și video online

Publisher Description

Carte de copii bilingvă (română – ucraineană), cu audio și video online
"Lebedele sălbatice" de Hans Christian Andersen nu este degeaba unul dintre cele mai citite basme din lume. În formă atemporală tematizează materia din care sunt dramele noastre omenesti: frica, vitejia, dragostea, trădarea, despărțirea și regăsirea.
♫ Ascultați povestea citită de vorbitori nativi! În carte veți găsi un link care vă oferă acces gratuit la cărți audio și videoclipuri în ambele limbi.

Двомовна дитяча книга (румунською – українською), з онлайн аудіо та відео
«Дикі лебеді» Ганса Крістіана Андерсена недаремно вважається казкою, яку знають у всьому світі. У формі, над якою не владний час, вона змушує нас задуматися про речі, з яких виникають наші людські біди: страх, хоробрість, любов, зрада, розставання та зустріч.
Дане видання ̶ це з любов'ю ілюстрована книга, переказуюча казку Андерсена у чутливій та легкій для сприйняття дітьми формі. Вона була перекладена багатьма мовами та продається у вигляді двомовного видання в усіх можливих комбінаціях цих мов.
♫ Прослухайте оповідання, прочитане мовними носіями! У книзі Ви знайдете посилання, яке дає безкоштовний доступ до аудіокниг та відео на обох мовах.
​► З розфарбовками! У книзі знаходиться посилання, за яким Ви можете завантажити ілюстрації з книги для роздрукування та розмальовування.

GENRE
Reference
RELEASED
2022
22 February
LANGUAGE
RO
Romanian
LENGTH
32
Pages
PUBLISHER
Sefa Verlag
SIZE
54.6
MB

More Books by Ulrich Renz

2022
2021
2022
2022
2022
2022