Türkçe Telugu İncil

1878 Türkçe Tercümesi - తెలుగు బైబిల్ 1880

    • 34,99 lei
    • 34,99 lei

Publisher Description

Bu kitap yayını Turkish Bible (1878) (Eski Ahit ve Yeni Ahit) ve తెలుగు బైబిల్ (1880) (Eski Ahit ve Yeni Ahit) İncilini içerir. Kitapta 173,770 referans ve 2 farklı İncil versiyonu bulunur.Bu yaklaşık olarak Turkish Bible (1878) (TUR) kitabından 11 kat büyüktür.

Turkish Bible ve తెలుగు బైబిల్ 1880 kitabının ve Konuşma Yazıcı (TTS) teknolojisinin tüm kopyası da mevcuttur.

İncilin asıl navigasyonu nasıl çalışır:

Eski Ahit ve Yeni Ahit kitaplarının endeksleri vardır. Eski Ahit'in Yeni Ahid'e referansı vardır. Yeni Ahit Eski Ahid'e referansı vardır. Her kitabın ait olduğu Ahid'e referansı vardır. Her kitap önceki ve öteki kitap için referansı vardır. Her kitapta bölümlerine endeksi vardır. Her kitapta ait olduğu kitaba referansı vardır. Her bölümün önceki ve sonraki bölümler için referansı vardır. Her başlık kendi ayetlerinin endeksini içerir. Her ayedin numarası ve ait olduğu bölüme referansı vardır. Her ayet güzel okunması için yeni satırdan başlanır. Endeksteki herhangi referans Sizi adrese yönlendirir. Menü mevcut olan İncil versiyonlarına referansları vardır.

Biz sağlam işsevliğini istiyorduk ve istediğimize ulaştık. Kitap kolayca ve sezgisel ayarlanır ve herhangi İncil ayetini bir kaç buton basma uzaklığında içerir.

Turkish Bible ve తెలుగు బైబిల్ 1880 ve navigasyonu ile kombinasyonu bu elektronik kitabı benzersiz yapar. Navigasyonu benzersiz ve kısaca görüntüleme için tam şekilde uygundur. İncili ister okuyun, ister dinleyin, her ayedi bir iki tıklamada bulursunuz.

Konuşma Yazıcı (TTS) fonksiyonu cihazdan cihaza değişir. Bazı cihazlar bu fonksiyonu desteklememektedir. Bazıları sadece bir dil destekler, ötekileri birden fazla dil desteklemektedir. Kitabın anadili Türk.

Bu kitabı herhangi cihazlarda ve herhangi miktarda kullanabilirsiniz.

GENRE
Religion & Spirituality
RELEASED
2017
5 September
LANGUAGE
TR
Turkish
LENGTH
13,850
Pages
PUBLISHER
TruthBeTold Ministry
SIZE
38.4
MB

More Books by TruthBeTold Ministry

2018
2017
2018
2018
2017
2017