Kula, która chybiła Kula, która chybiła

Kula, która chybiła

    • 105,00 kr

    • 105,00 kr

Utgivarens beskrivning

W Coopers Chase wielkie poruszenie – ekipa TV pod wodzą uroczego Mike’a Waghorna, gwiazdora lokalnych wiadomości, nakręci tu za chwilę materiał! Ale telewizyjny wywiad to tak naprawdę podstęp, wymyślony przez członków Czwartkowego Klubu Zbrodni, którzy zwęszyli nową sprawę: niewyjaśnione dotąd morderstwo młodej dziennikarki i zarazem partnerki Mike’a. W trzeciej części swojej kapitalnej serii Richard Osman potwierdza status współczesnego króla kryminału. Audiobook „Kula, która chybiła” to triumf pod każdym względem: wciągająca zagadka, pierwszorzędna rozrywka i mądra opowieść o przyjaźni.

Chciwość. To go zgubiło. Ta fatalna wada…

No i jeszcze czwórka wścibskich seniorów!

Czwórka ekscentrycznych emerytów z Coopers Chase rozpoczyna śledztwo, które z upudrowanego świata telewizji doprowadzi ich tym razem do skomplikowanej sieci kłamstw, brudnych interesów i oszustw na grube miliony. A jakby tego było mało, to przecież dawni wrogowie nie śpią. Narkotykowa caryca Fairhaven poprzysięgła Czwartkowemu Klubowi zemstę i zamierza wywiązać się z obietnicy. Na horyzoncie zaś pojawia się nowy gracz: tajemniczy Wiking, który ma dla jednej z członkiń Klubu propozycję nie do odrzucenia…

***

Jeśli chcecie sprawdzić, jak to się wszystko zaczęło, sięgnijcie po „Czwartkowy Klub Zbrodni” i „Człowieka, który umarł dwa razy”. (Obie powieści dostępne na publio.pl również w formacie audiobooków).

GENRE
Deckare
UPPLÄSARE
FK
Filip Kosior
SPRÅK
PL
Polska
SPELTID
09:24
tim min
UTGIVEN
2023
25 oktober
UTGIVARE
Agora S.A.
STORLEK
485,6
MB