Lācars

    • 169,00 kr
    • 169,00 kr

Utgivarens beskrivning

Kādā dzīvoklī Oslo tiek atrasts vīrieša līķis. Pārmeklējot nozieguma vietu, policija saprot, ka upuris ir nodarbojies ar kapu apzagšanu un trofeju kolekcionēšanu, tomēr pats šausminošākais atklājums tiek uziets virtuves saldētavā. Dažas dienas vēlāk ar Jonu Linnu sazinās vācu policijas detektīve, lūdzot palīdzību saistībā ar kādu slepkavību piejūras kempingā netālu no Rostokas. Jona apzinās, ka līdzība, ko viņš sāk saskatīt šajos noziegumos, nav racionāli izskaidrojama, tomēr nespēj to ignorēt.

Ja kāds atgriežas no mirušajiem, daži to sauc par brīnumu, bet citi – par šausmu murgu...“Keplers rada gandrīz neiedomājamu spriedzes līmeni, turklāt spēj to noturēt visa darba garumā, sējot lasītājā aizdomas, ka jebkurš no tēliem var nomirt briesmīgā nāvē jebkurā brīdī... Tiem, kuriem patīk trilleri par sērijveida slepkavām, šis noteikti jāizlasa.”

Publishers WeeklyLārss Keplers ir Zviedrijā dzīvojošu rakstnieku pāra literārais pseidonīms. Viņu radītās grāmatas par komisāru Jonu Linnu ir labi zināmas visā pasaulē. Lārsa Keplera kriminālromāni ir tulkoti 40 valodās un pārdoti vairāk nekā 15 miljonos eksemplāru. “Lācars” ir sērijas septītā grāmata.No zviedru valodas tulkojusi Ieva Pudure.

GENRE
Deckare och thrillers
UTGIVEN
2022
13 maj
SPRÅK
LV
Lettiska
LÄNGD
456
Sidor
UTGIVARE
Zvaigzne ABC
STORLEK
1,5
MB

Fler böcker av Lārss Keplers