LEGO Skywalker Saga - Przewodnik po grze (Poradnik do gry‪)‬

.

Natalia Fras och andra
    • 25,00 kr
    • 25,00 kr

Utgivarens beskrivning

Niniejszy przewodnik po grze LEGO Skywalker Saga opisuje wszystkie najważniejsze elementy tej produkcji. Zapoznanie się z naszym poradnikiem umożliwi Wam poznanie wszystkich istotnych mechanik rozgrywki. Dodatkowo poznacie odpowiedzi na wiele nurtujących pytań oraz rozwiązania wszelkich możliwych problemów, jakie możecie napotkać w trakcie przechodzenia gry LEGO Skywalker Saga.

Pierwszy dział przewodnika opisuje wszystkie najważniejsze mechaniki, które leżą u podstaw rozgrywki LEGO Skywalker Saga. Znajdziecie tam porady na start i informacje dotyczące, np. szybkiej podróży, rozwoju postaci, pojazdów, śmierci, walki czy też takich o otwartych poziomach i eksploracji. Zawarliśmy w tym dziale również stronę z kodami - te umożliwią Wam grę różnymi bohaterami, z przeróżnymi skórkami.

Drugi rozbudowany dział to FAQ z odpowiedziami na często zadawane pytania. Zawarliśmy w nim odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, które mogą pojawić się w trakcie gry w LEGO Skywalker Saga. Z tych stron dowiecie się, m.in. czym się różnią stare misje od nowych, jak odblokować Dartha Vadera, jak zapisywać grę czy też jak wydłużać paski zdrowia bohaterów.

Trzeci dział tego przewodnika do LEGO Skywalker Saga stanowią opisy walk z wszystkimi bossami. Znajdziecie w nim dokładne instrukcje dotyczące potyczek, dowiecie się jakie ataki mają przeciwnicy i jak najłatwiej ich pokonać.

Nasz przewodnik do gry LEGO Skywalker Saga zamyka rozdział Aneks. W nim znalazły się informacje o wymaganiach sprzętowych, wersji demo, długości gry czy też dokładny wykaz sterowania. Poza tym znajdziecie w nim spis wszystkich trofeów raz z poradami, jak i kiedy najlepiej je zdobyć.

GENRE
Konst och underhållning
UTGIVEN
2022
23 september
SPRÅK
PL
Polska
LÄNGD
253
Sidor
UTGIVARE
GRY-Online S.A.
STORLEK
21,5
MB

Fler böcker av Natalia Fras, GRY-Online S.A. & Jacek Halas

2021
2019
2022
2022
2022
2022