Sedma

    • 89,00 kr
    • 89,00 kr

Utgivarens beskrivning

Osamělá pouť němého hrdiny. Strhující debut z originálního temného světa plného démonů a ztroskotaných létajících lodí.

Od doby, kdy se Tulák vydal do Zářícího města s Vesper v náručí a Gaminým mečem v ruce, uplynulo mnoho let.  

Svět se změnil. Vesper, kráčející ve stopách svého otce, uzavřela Trhlinu mezi realitou a světem démonů, aby zachránila poslední zbytky lidstva. Tím však ve svém světě uvěznila pekelnou hordu i všechny, kteří podlehli démonické nákaze — ať už dobrovolně, či nikoli.  

Nyní nastává nový věk, kdy v cestě k nové, lepší budoucnosti zdánlivě nic nestojí, a Vesper jménem císařství usiluje o spojenectví a mír s démony. To však platí jen do chvíle, kdy se ve svatyni otevřou oči. Sedma se probouzí.

 -----

Přečíst tuto knihu je pro všechny fanoušky klasické vědecko-fantastické literatury naprostá nutnost.

- SciFiNow 

Ponořte se do úžasně nápaditého světa okřídlených mečů a rozbitých solárních článků. 

- SFX 

Když jsem se s Newmanem setkal poprvé, byl jsem unesen jeho zralým, suverénním a chytrým stylem psaní. To, že Newmanovy knihy patřily k tomu nejlepšímu, co jsem za poslední dva roky četl, vděčí zvrácenosti jeho světa. Ani Sedma není výjimkou.

- Sfbook.com Peter Newman vyrostl v Londýně, kde studoval pedagogiku na Central School of Speech and Drama. Vyučoval dramatickou výchovu na střední škole a v současnosti se živí jako instruktor firewalkingu. Debutoval prvním dílem trilogie o tajemném mlčenlivém hrdinovi Tulák (2015, česky Host 2016), na který navazují romány Zlo (2016, česky Host 2017) a Sedma (2017, česky Host 2019). Autor žije v Somersetu.

GENRE
Sci-fi och fantasy
UTGIVEN
2019
25 april
SPRÅK
CS
Tjeckiska
LÄNGD
432
Sidor
UTGIVARE
Host
STORLEK
1,6
MB

Fler böcker av Peter Newman

2015
2016
2017
2019
2018
2020